MonkeyKing

Co dělat v létě, když …?

žiju v malým bytě s okny na jih
nemám peníze na dovolenou
nemám auto
les, park všechno je daleko (a co tam taky dělat?)

Nejlepší odpověď
briketka10

Máš internet máš. Co Ti brání ve sledování
filmů, jestli Tě ovšem lákají? Já jsem doma
celé dny a nikdy se nenudím: Poslechnu si
hezkou muziku, mrknu se na film a mazlím
se s mým kocourkem :)

Občas mě navštíví kámošky – dáme si pivko,
nebo kávu a pustíme si oblíbené klipy :)
Jindy přiběhne sestra na kafčo pokrafeme a
je mi blaženě.. co víc si přát? jojo toho chlapíka
nějakýho 😁

Nevím co bys dělal, kdybys měl zlomené rameno a zápěstí.
Sádru by Ti sundávali až za měsíc? Dva týdny nemůžu nic
dělat. Levá ruka je úplně v zádeli a potřebuju ji pořád. Bez ní
si neotevřu ani jogurt, konzervičku pro čičáka a nic moc si
neuvařím. Katastrofa. Zvládnu si uvařit kávu. Umýt hrnky.
Něco vyprat v pračce, ale to mi musí pomoct ségra, sama
bych ji nezavřela a prášek ani aviváž nedala. Nakupuju na
Rohlík.cz a Koloniál.cz vozí zdarma.

Další odpovědi
Drap

To je ale tvůj problém. Musíš se snažit. Pokud to uděláš a budeš úspěšný, budeš mít větší byt i auto. I do vzdáleného lesa se dá dojít pěšky, alespoň v naší republice. A co tam dělat? Stačí se jen procházet a vnímat okolí. Téměř u každého stromu najdeš spoustu zajímavých věcí. Musíš jen chtít a naučit se dívat.

Kepler

Já to mám podobné a přesto řešení vždycky najdu. Když nevyrazím do lesa nebo k vodě, tak navštívím rodinu v Čechách, nebo teď zrovna organizuju sraz s bývalými kamarády ze studií v Praze. Už se moc těším, to zas bude v álejích nablito…

yuko

To mas blbe. Ja bych sla pesky do lesa, k vode, na hory a vubec by mi nevadilo, ze je to daleko. Kolo nemas? A co tak si ty penize vydelat?
Kamaradi nemaji auto? Nikdo Te nepozve na chatu?
Zajdi na koupak…Muzes si nechat radit, ale stejne je treba vstat a jit – kamkoliv – vsude je pekne. V opacnem pripade zustan doma a opaluj se na balkone.

Pruzkumnik

Jestli máš řidičák tak si pořiď Babettu 207(dá se koupit i do 3 tisíc) nemá SPZ takže nemusíš ani chodit na uřady jen si sehnat malí techničák a zelenou kartu
Pokud nemáš ŘP tak si sežeň kolo(dá se sehnat na vesnici za posekání trávy staré paní která už na to nemá sílu, jediný co bude třeba tak namazat řetěz a koupit nový pneu a nový duše)
No a pak už jen cestovat kam se ti zlíbí
V Čr je toho hodně co k vidění, máme snad nejvíc hradů a zámků, v každém větším městě je ZOO, na hranicích můžes zas obdivovat Čs stálé opevnění, můžeš také zajet stanovat k vodě
Ono auto je sice fajn, ale s autem se nedostaneš všade, přeci jen s Babettou se dá jet i tam kde s maj motorky zákaz, stačí odpojit náhon motoru jednoduchým zařízením na sekundarnim kolečku u babetty a už jen šlapat pedálama 😁

marci1

Co dělat v lese? Myslím, že ti příroda „chybí“. Chodím do lesa téměř každý den. V lese načerpáš pocit klidu, radosti, sebeuspokojení, pocit sounáležitosti s přírodou. V lese stačí chodit, pozorovat a uvidíš, co vše se tam děje. V současnosti také rostou např. hřiby. A takové hovězí na hříbkách! 🙂

ivzez

Vyměnit byt za lépe situovaný…

synapse

já bych se zapojila do nějakého spolku, sdružení, kde poznám nové lidi a můžu tak zažít zcela nové nečekané věci. Například dobrovolnické programy. Už jsem takto např. sázela stromky, uklízela Česko, několik let chodila do nemocnice povídat si s pacientama a na výtvarná odpoledne tamtéž.
Najít si nějakého kamaráda se stejnými zájmy, který ovšem radši hledá způsoby než důvody, proč si neužít léto…