zzzzz

Co dělat s bolavým uchem?

Znáte Boralkohol 3%?

Kolem poledne mě začalo bolet ucho, lékaře už jsem nestihla, tak jsem si v lékárně na doporučení magistry koupila Boralkohol. Nevíte, jak často to mám kapat? Není u toho žádný návod. Vzala jsem si i brufen na zánět, a bolí to čím dál víc. AU!!! K tomu mě začíná i bolet v krku. Do pondělí daleko, tak pokud máte nějaké zkušenosti s Boralkoholem, nebo jinou radu, budu moc ráda, když ji napíšete.

Nejlepší odpověď
bolak

Pokud si to nekupovala u vienamců tak by u toho měl bejt příbalovej leták, a v něm najdeš veškerý informace včetně dávkování.
Doplňuji:
Pokud je to teda lék a ne nějakej levnej chlast :) fak nevím slyším o tom poprvý, nicméně na netu se píše 3× denně stříknout nebo vložit nějakej „proužek“ v tom namočenej.

Další odpovědi
huxa

zajeď rozhodně na ušní, s největší pravděpodobností je to nějaký ten zánět (u některých lidí se kvůli tomu musí i pichat uši). Nejspíš ti dají antibiotika na týden či dva a budeš v pohodě

hanulka11

s bolavým uchem dlouho nevydržíš – jela bych na pohotovost a uleví se ti okamžitě

zkušenost

anonym

Vezmu si brčko, ohnu a foukám si na něj. :)))

anonym

Napiš to prosím přesně jak se to jmenuje, najdu ti návod.