Odpovedi18

Co dělat, pokud obviněný z krádeže nechce splácet a má podmínku?

Pokoušel se dohodnout na splátkách, které jsem mu schválil, a i přesto nezaslal vůbec nic, přijde mi, že se připravoval na to, že se vyhne exekuci a tím to zdržoval (přepis věcí na někoho jiného, změna trvalého bydliště atd), je v podmínce, takže může dostat i proměnu, díky které půjde do vězení. – Komu mám v tomto případě psát? Na koho se mám obrátit? Exekutora, policii?

Odpovědi
Drap

Jedině se obrátit na soud. Policie to řešit nebude a exekutor nebude mít rozhodnutí soudu.

Smack

Soud,a doložení papíru s jeho podpisem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Odpovedi18

@Smack jeho podpis nemám ani mít nemusím, soud vyčíslil částku, kterou je povinen zaplatit