Avatar uživatele
Weroniq

Co dělat, když začne škrábat v krku a necítíme se dobře.. jde ještě zabránit vypuknutí nemoci?

takové ty počáteční příznaky jako je škrábání v krku, zvětšené uzliny, trochu bolest hlavy a únava.. jde nějak zabojovat proti vypuknutí nějaké chřipky nebo nachlazení, které se tak ohlašuje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, suaeda před 4571 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Pokud se to týká dospělého, tak doporučuju slivovicovou bombu – ohřát 0,5 – 1,5 deci (podle toho, jak je člověk zvyklý pít) slivovice, rozmíchat v ní med a nalít to do sebe. Pak zalehnout do postele a zaspat to. Ideální je to večer. Pokud se to chytne v začátku a dva, tři večery se to zopakuje, může to pomoct…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Pokud tě už škrábe v krku, nemoc již máš a lze jen zmírnit její průběh (tipy máš zde), úplně zastavit ne.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tom20

Já vám můžu doporučit osvědčený recept z vlastní zkušenosti.Vzít si 3× Panadol.Nějaký čaj a další babské rady jsou na nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Na počáteční nachlazení (na chřipku to zabírá méně) používám svařené dobré červené víno s kořením. Po vypití horkého nápoje ihned zalehnout.
Já vím, je to barbarské vůči dobrému vínu, ale mě to pomáhá. A pokud jsem fit tak vínko piji tak jak se má.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Kromě popisovaných receptů se mi osvědčily i brutální dávky vitamínu C (předávkování se neboj, přebytky tělo snadno vyloučí).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Osvědčilo se mi homeopatikum Oscilo, dá se koupit v lékárně, dávkování viz leták.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mrblackwell

Mě pomáhají spreje z mořské soli.V podzimních a zimních dnech to používám pravidelně a pomáhá to.Dá se to používat i preventivně.

Stačí i Vincentka.Poprvé si koupit sprej,asi tak kolem 60ti korun a pak už jen doplníte Vicentkou,kterou zakoupíte v lékárně,super­marketu a.t.d.Velká flaška stojí asi 25 kč.Doplníte a zbytek klidně můžete vypít.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/?q=mo%C5­%99sk%C3%A1%20vo­da%20nosn%C3%AD%20sp­rej&typ=nabid­ky&seradit=nej­levnejsi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek