IvkaxD

Jak necítit bolest?

Potřebuju ve čtvrtek necítit bolest prootože vim co mě čeká a já nechci .........!:(
Doplňuji:
Nechci ve čtvrtek citit bolest protože po škole šikana a pak mě doma zmlátí tata protože propadám z dějepisu!:(

Nejlepší odpověď
ven.cik

S tou šikanou by ses měla někomu svěřit a nějak to řešit…A ted v pololetí to ještě nějak nemusíš hrotit, ale budeš to muset vytáhnout ve druhym…A myslim když to řekneš tátovi s tou šikanou tak hned zapomene na známky…;)

Další odpovědi
Kura

Záleží na bolesti a né že ne. Co to má být ? Zuby nebo co ?
Doplňuji:
Šikanu nahlásit. Nejlépe opravdu tátovi. Záleží taky čemu říkáš šikana a proč PO škole. Šikana je VE škole ne ? Dějepis se jedině našprtat. Na to jsou jedině mnemotechnický pomůcky, ale ty by tě asi nebraly.

panxnotdead

Bolest vždycky cítíš

ponovotny

i když nepopisuješ co je ta šikana a jak vypadá trestání od táty tak bych řekl, že by ses měl skamarádit se svým strachem. Ono to může znít divně, ale strach je takový tvůj vnitřní indikátor nebezpečí a mnohdy ti může hodně pomoct. Strach z bolesti je nepříjemný a lehko se radí abys to neřešil. Co ti však jistě pomůže- když se budeš učit box, nebo jiný bojový sport, který tě naučí vidět situace jinak. Co se dějepisu týká, je určitě nějaký důvod proč tě nezajímá co se kdy stalo. Třeba se to i časem změní

Katy81

pripájam sa k názorom, že šikanu nahlásiť, otcovi, triednemu, inému učiteľovi… to je jedno, hlavne nejakému dospelému a povedz mu presne, o čo vlastne pri tej šikane ide 🙂

no a čo sa týka dejepisu – ja som naňho tiež nikdy nemala bunky, načo mi je vedieť, kedy bola bitka pri neviemakej hore v neviemktorom storočí a kto s kým sa tam bil a prečo? Ako naša triedna a fyzikárka hovorila – nemusím to vedieť, stačí keď viem, kde to nájdem. 🙂 Ale teraz vážne – z dejepisu som mala večne trojky, štvorky. Skrátka nie som „teoretický“ typ. Ak to nedokážem ja sama uplatniť v praxi, tak mi to proste do hlavy nelezie a nelezie. Presne tak isto to bolo (a je) aj v literatúre – načo mi je vedieť, že Janko Hraško, ktorý napísal knihu O zlatej žile, sa narodil v roku Dva mínus v dedinke s názvom Pekná dolina a chodil do obecnej školy v susednej obci Horná Vieska, následne v roku Plus Osem začal chodiť na nejakú strednú či čo do mesta Horné Vistenice, kde študoval Biotechnológiu vesmírnych plavidiel a tam sa v roku Plus Dvanásť zoznámil so svojou budúcou manželkou, láskou svojho života, Janičkou Mrkvičkovou…? (to len tak na odľahčenie)

pozri sa, keď prepadáš, ad jedna polrok nie je celý rok a dovtedy to určite vytiahneš, a po druhé má to nejakú príčinu. Skrátka musíš resp. musíte s otcom prísť na to, čo to je. Beháš namiesto učenia po vonku resp. po nete? Alebo sa svedomito učíš, len skrátka ti to nejak vyšumí z hlavy? Nech sa otec učí s tebou 😉