Avatar uživatele
Adis99

Jaká je nejlepší prevence proti nemocem?

Letos jsem pořád nemocná.. Jaká je nejlepší prevence?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ondra07, IK, anonym před 4432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Pestrá strava, zelenina, střídmost, pohyb a otužování. Klid a pohoda doma i v práci, málo stresu. Nechlastat, nekouřit ap., šetřit tělo i psychiku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ve zdravém těle – zdravý duch. Platí to i opačně.
Aby byl člověk méně náchylný k nemocem, měl by se vyhýbat stresům, zdravě se stravovat, neměl by stresovat organizmus dietami, měl by být otužilý, neměl by podceňovat pitný režim a dostatečný spánek.
Bude to chtít opatrně posilovat imunitu. Zjistit, co je skutečnou příčinou Tvých problémů, doléčit je a dostatečně se pohybovat venku na čerstvém vzduchu. Pokud budeš potřebovat opravdu nějaké podpůrné prostředky k posílení obranyschopnosti organizmu, písmi mi na e-mail. Každopádně bych ale dala přednost přirozenému nastartování vlastního organizmu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Postupné otužování, zvyšování fyzické kondice a správná životospráva.

Jó, to se to radí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Otužovat se, naučit se plavat a chodit pravidelně do bazénu (do 50 m) a udělat jich 3× týdně alespoň 10 a svižně a stylově správně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Proti různým nemocem je různá prevence.
Máš na mysli nachlazení? Chřipka?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hippeace

když se ptáte obecně tak Vám mohu obecně odpovědět: „zdravý životní styl :)“ pak je to o zaměření na určitý typ nemocí ale k tomu životnímu stylu – neznamená to že se budete cpát pilulkami s vitamíny ale jezte ovoce a zeleninu (vitamíny: K, B, C, D atd.) a teké maso → bílkoviny!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dodos

Mám dobrou zkušenost s ImunActivem. Beru ho vždycky na podzim a na jaře, když je „rizkové“ – chřipkové počasí. K tomu nějaké céčko a vitamíny z ovoce a zeleniny.

Zdroj: www.imunactiv.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek