Weroniq

co dělat, když youtube napíše, že video není dostupné pro naši lokaci?

to je to video povolené třeba jen v Americe nebo co? proč? jde to nějak obejít a podívat se na něj? není to žádné závadné video, nějaký rozhovor s herci jednoho seriálu, tak nechápu, proč to nejde spustit

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Sice to není legální, ale stačí na youtube vlézt přes americký proxy server.

Jde o to, že hudebníci a filmaři omezení služby jen pro svůj trh, aby měli tržby.

Další odpovědi
Drap

Počkat, až pro danou lokaci dostupné bude, a nebo ho oželet.

bolak

Michal: Ale musíš ji taky napsat jak to má udělat :) , jinak je jí ta tvá odpověď prd platná…