Avatar uživatele
leonessa

Co dělat, když venku prší?

Teď o víkendu za mnou přijede z Karlových varů kluk, na kterém mi docela záleží. Je to poprvé, co za mnou přijede a já bych mu chtěla, aby si o mě nemyslel, že jsem nějaký suchar a chtěla bych vymyslet nějakou činnost, kterou bychom mohli dělat (a tím nemyslím jen sex :). Vzhledem k tomu, že o víkendu má být sice teplo, ale pršet, tak jsem se chtěla zeptat, co byste dělali o víkendu v Praze, když prší? Kromě toho, že se dá ležet v posteli, hrát hry a koukat na filmy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4590 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

A proč nejít i v dešti ven? I to má své kouzlo, jestli bude pršet a zároveň bude teplo, tak by to mohla být docela příjemná procházka. Já v Praze bydlím – je tolik míst, kam můžete jít, ale zatím jsem nějak nepostřehla, že by mělo pršet – no … kéž by =)
Určitě bych na nějakou tu prochajdu šla, oba dva pod jedním deštníkem je docela romantika, pak se můžete zastavit v nějaké kavárně nebo cukrárně. A máte program =)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Můžete jít do nějakého muzea, na výstavu do nějaké galerie nebo do zoo, je tolik možností i v dešti jsou hezké procházky , zvlášť když nebude zima.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Je tolik věcí, které se dají dělat. Já osobně se nijak neděsím toho, že prší. Nemůže být pořád jen hezky a člověk si musí umět užít i deště a škaredého počasí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
snookerballs

Být doma, hrát stolní hry, pusť ho k počítači, když přestane pršet, tak se můžete jít do čerstvého vzduchu projít do parku atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

svléknout se, stoupnout si pod okap a osprchovat se 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek