Deli

Jaké máte plány na víkend?

U nás práce na zahradě a krátká setkání v rámci rodiny.
Třeba tu ještě někdo víkendový plán nemá a někdo z Vás mu bude inspirací, tak pište! 🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Starat se o vnučku a o nemocnou dceru.

Další odpovědi
coco

Tak u toho bude i nějaká grilovačka,co? Tak já se v rámci možností vyplácnu na našem balkóně, postarám se o kyti miti no a potom kolečko kolo, z výletu na zahrádku a tam jedno pivečko…Hezký víkend všem.

anonym

Zítra výlet k mladým,oslava narozenin,nedě­le,podle počasí.Zahrada,nebo sladký gaučing.

kapka

Tento víkend jsou ve Frýdlantě v Čechách Valdštejnské slavnosti, takže beru děti a jedem tam. Bývají opravdu nádherné a skvěle zorganizované. Jsou tam jen jednou za dva roky, takže už jsem natěšená. Už jsem na nich byla několikrát a pokaždé je to příjemně strávený den.
http://www.mesto-frydlant.cz/re­dakce/index.php?cla­nek=32470&lan­G=cs&slozka=6186&xu­ser=&videofile=44029&vid­dir=31318

http://valdstejnske-slavnosti.cz/cs/pro­gram.html

led

Vzhľadom na to, že na zajtra si Američania (vraj podľa biblie) naplánovali koniec sveta 🙂, budem ho pozorovať v prírode pekne na slniečku a pri vode.

arygnoc

podívat se na nové bydlení, a když to vyjde, tak pomalu balit na stěhování.

pokazdejinak

zítra jsou ve Vodňanech Rybářské slavnosti a Den otevřených dveří v Rybářské škole, tak si jedeme pro nějakou rybu do žaludku a trochu se vzdělat ;)))

„Tipy na výlet“: http://cechy-jizni.webnode.cz/

hanny 2

Zítra jdu na naši zahradu – jen já s pejskem/manžel jede na kole/,už se moc těším na ten relax – opalovačka,s nikým nemluvit,budu si číst,kafíčko,ví­nečko,uau....­.Pak ale budu muset zasadit rajčata/asi 30ks/ a papriky/15ks/­.A neděle ještě nevím,ale ještě jsem letos nestihla umýt okna a musím taky něco uvařit..........

cubulka

Já budu v sobotu nakupovat dárky protože v neděli má kamarádka oslavu a taky jí musím vyrobit náhrdelník.