FlAsh_7

Co dělat, když rodiče chtějí, abych studoval jeden obor na VŠ, a já ho studovat nechci?

Co byste mi poradili? Klidně se o tom můžeme i ve zpravách pobavit…

Nejlepší odpověď
annas

Už jste to zde řešil.

Uváděl jste, že vám rodiče nevěří, že vysokou školu vystudujete. Teď píšete, že rodiče nesouhlasí s oborem.

Takže těžká rada. Měl byste se opravdu domluvit s rodiči, že se u oboru, který vás zajímá, připravujete na přijímací zkoušky a věříte, že bude úspěšný.

Pokud budete přijat, dokážete tak rodičům, že na VŠ máte.

Další odpovědi
Drap

Musíš se rozhodnout. Jiné řešení neni

Hlada

To je velice jednoduché. Nech se otestovat v některé pedagogicko-psychologické poradně. Mají pro tento účel velice kvalitní baterii testů. Byli jsme ve stejné situaci. Testy pomohly vyloučit školu, o které syn uvažoval.

elkon

Vyber si co tě baví, ale podle toho, jak se tu dlouhodobě vyjadřuješ, na VŠ nemáš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.