Wortygen

Co dělat , když někdo vypije sklenici octa a pálí ho sliznice?

Odpovědi
anonym

Na to se dá říci že je Idiot a dobře mu tak. Ocet není na pití ale na vaření, a ty dětský chalenge na YouTube aspoň dokazuji IQ…

mosoj

Cokoliv na pálení žáhy ( nejlépe jedlá soda) ve větším množství, ale ihned po požití. Později to již nemá cenu. Ocet má asi 6–8 % kyseliny octové. Takže sliznice budou pálet delší dobu jsou poleptané ! Nicméně nemělo by to být nebezpečné neboť kontakt ze sliznicí byl krátký a žaludku takováto kyselost nevadí.