Avatar uživatele
Paví očko

Poradíte, co mám dělat, když mě muž ignoruje?

Dobrý den,začnu rovnou,mám dlouhodobý vztah,který nefunguje a seznamila jsem se s mužem.Nejdriv jsme si psali,dvakrát se viděli,vše bylo moc fajn.On ví že mám vztah který nefunguje a nebude mít dlouhého trvání.Ale i tak musím psát jako první,snažím se komunikovat ,chtěla bych ho víc poznat.Prosim poraďte, děkuji

Původní neotázka
Co delat když muž ignoruje

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2271 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Fér by bylo napřed ukončit nefunkční vztah a teprve
potom navázat další. Možná, že Vám jenom nechce
vstupovat do vztahu, může čekat, až situaci vyřešíte.

Další možnost zmiňuje Dubraro.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

To co děláš doteď – musíš iniciovat komunikaci sama. Muži bývají méně komunikativní.

Dodatek:
V dnešní době – genderismus, feminismus, MeeToo… je pro muže velice riskantní navázat se ženou kontakt. Za jakýkoliv projev zájmu může snadno přijít o práci nebo i do vězení. Není se co divit, že muži se ženám zdaleka vyhýbají.

Upravil/a: dubraro

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Muffz

V první řadě ukonči stávající vztah.

Pak ti možná začne psát. Dost lidí nechce lézt někomu do zelí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A s tím prvním chlapem to nefunguje, protože tě ignoruje? Totiž u tý nový známosti už se pozvolna může projevovat i skutečnost, že jedna žena si zpravidla najde vždy stejný biotyp muže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, vono se dost blbě leze cizímu do zelí, ne každej chce second hand, ukonči prvně nefunkční vztah a pak uvidíš … ale spíš mi to připadá, že se mu zdáš dost dotěrná a on jen neví, jak tě poslat do háje … promiň mi tu otevřenost, ale nevim, jak to napsat kulantně …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tajemný host

Ideálně poznat jeho záliby a na čas se napojit na jeho frekvenci.Tedy zkusit komunikovat o tom,co ho baví.Toto je většinou to tajemství jeho přátel,kteří s ním stráví mnoho času.Další možností je stejná odplata.Ignorovat jeho.Tady je možnost zjistit,jak mnoho tě miluje.Pokud ano,přijde.Pokud ne,..je čas změnit partnera

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek