Paví očko

Poradíte, co mám dělat, když mě muž ignoruje?

Dobrý den,začnu rovnou,mám dlouhodobý vztah,který nefunguje a seznamila jsem se s mužem.Nejdriv jsme si psali,dvakrát se viděli,vše bylo moc fajn.On ví že mám vztah který nefunguje a nebude mít dlouhého trvání.Ale i tak musím psát jako první,snažím se komunikovat ,chtěla bych ho víc poznat.Prosim poraďte, děkuji

Původní neotázka
Co delat když muž ignoruje

Nejlepší odpověď
ivzez

Fér by bylo napřed ukončit nefunkční vztah a teprve
potom navázat další. Možná, že Vám jenom nechce
vstupovat do vztahu, může čekat, až situaci vyřešíte.

Další možnost zmiňuje Dubraro.

Další odpovědi
dubraro

To co děláš doteď – musíš iniciovat komunikaci sama. Muži bývají méně komunikativní.

Dodatek:
V dnešní době – genderismus, feminismus, MeeToo… je pro muže velice riskantní navázat se ženou kontakt. Za jakýkoliv projev zájmu může snadno přijít o práci nebo i do vězení. Není se co divit, že muži se ženám zdaleka vyhýbají.

Muffz

V první řadě ukonči stávající vztah.

Pak ti možná začne psát. Dost lidí nechce lézt někomu do zelí.

zjentek

A s tím prvním chlapem to nefunguje, protože tě ignoruje? Totiž u tý nový známosti už se pozvolna může projevovat i skutečnost, že jedna žena si zpravidla najde vždy stejný biotyp muže.

Mc Merkurion

… no, vono se dost blbě leze cizímu do zelí, ne každej chce second hand, ukonči prvně nefunkční vztah a pak uvidíš … ale spíš mi to připadá, že se mu zdáš dost dotěrná a on jen neví, jak tě poslat do háje … promiň mi tu otevřenost, ale nevim, jak to napsat kulantně …

Tajemný host

Ideálně poznat jeho záliby a na čas se napojit na jeho frekvenci.Tedy zkusit komunikovat o tom,co ho baví.Toto je většinou to tajemství jeho přátel,kteří s ním stráví mnoho času.Další možností je stejná odplata.Ignorovat jeho.Tady je možnost zjistit,jak mnoho tě miluje.Pokud ano,přijde.Pokud ne,..je čas změnit partnera