Avatar uživatele
SpiderRoy

Co dělat když mě někdo na dálnici vybrzďuje?

Zdravím, mám kameru v autě a občas narazím na frajery, kterým se nelíbí že sem je předjel, tak mi to oplatí tím, že mě předjedou, zpomalí, a když je chci znova předjet, tak taky odbočí do levého pruhu, a vybrzďuje. Zatím mám nervy, ale někdy mám sto chutí prostě nebrzdit, a napálit to do něj. Však co se stane? Mám to jasně nahrané, že mě vybrzďuje. Vymluvím se na to, že jsem nestihl dostatečně rychle zareagovat když mě vybrzďoval. Jak řešíte situace Vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3350 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

…„Vymluvím se na to“…
😁
Zejména, pokud to budeš mít nahrané (a on třeba taky), nevymluvíš se…
___
Pokud máš jako řidič ´nerva´, zpomal, jakmile to půjde si zastav (na té dálnici na benzince nebo u hospy), dej si kafčo, cigárko, čkokoládu – a dál jeď, až se uklidníš.
___
A jak to řeším já? – jednoduše

  1. jsem dost rychlý a ujedu mu
  2. nejsem dost rychlý, zpomalím a počkám

Řešit takto nějaké spory, za provozu, z jinými lidmi okolo – je blbost hrubého kalibru…!
Pokud si chceš na silnici pohrát na ´silnějšího´, zaplať si pronájem okruhu a vyblbni se s podobně naladěnými lidmi (taky to občas dělám/e)…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Odevzdej dobrovolně ŘP.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
postcd

neprovokovat, uklidnit se, počkat, předjet až to bude bezpečné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Setkal jsem se stím ,ale ne a dálnici.jak to řešit?
Nejlepší jak píšeš,bych si to nahrál a dal to policii k šetření,nebo to do něj napálit.Takový blbci by zasloužili přes hubu a okamžité zabavení řidičáku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

tak tohle je asi nejhorší… dokazovat si, kdo má větší ego… jeden vybržďuje, tak ten druhý mu to musí hned oplatit a mstít se.. tak takhle to asi nepůjde…

nejlepší je mít vybržďovače někde… a pokud je nebezpečný – prostě počkat, až ho to přestane bavit a být rád, že v pořádku a živý dojedu domů/do cíle…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Vykašlat se na něj, pokud byl opravdu nebezpečnej tak naprášit. Ev může být zajímavé nahrávky chování těchto idiotů dávat někam na net. Ideálně s jasně viditelnou SPZ, příp i opsanou někam do komentáře. Jen si nejsem jistej jestli by to u nás nenarazilo na zákon na ochranu idiotových údajů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Nenechat se vyprovokovat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek