Ejhejdej

Co dělat, když mě bolí ruka?

Zdravím včera mě z ničeho nic začala bolet ruka konkrétně předloktí. S rukou hýbat můžu ale bolí to ne zas tak moc ale bolí . Jelikož už mám jednu ruku v sádře nechci mít i tu druhou asi by to bylo dost nepříjemné . Nevím jestli je to obražené,zlome­né,naštíplé či co . Nevím co mám dělat asi počkám do rána a jestli mě ta ruka bude bolet víc nebo bude nateklá tak asi půjdu k doktorovi .je mi 12

Nejlepší odpověď
Drap

Co dělat? Zajítk lékaři. Po netu nikdo vyšetření nesvede.

Další odpovědi
Kazatel

To může být tzv. tenisový loket. Omez onanii, ono se to srovná.

nyjono

A co na to řekli rodiče?
Prevděpodobně bude trochu namožená, když teď používáš na všechno pouze tuto jednu ruku..
Obražené,zlome­né,naštíplé či co ? Spadl jsi na ni? Bouchl ses do ní? To musíš vědět sám.
A posoudit, jestli tě bolí třeba 2 nebo 3 dny a bolest se zvyšuje a bolí silně.
Dej ruce chvíli čas na odpočinek a uvidíš, jestli se to zlepší nebo zhorší.

aliendrone

Bože, nepřestává mě udivovat, jak blbou máme mládež. No co asi, musíš se naučit to dělat i druhou rukou a ty STŘÍDAT. ;) :D :D

Filip84

Vážení, kdyby mu chtěl někdo psát: psal mi soukromou zprávou, že je mu 12, no a jinak úplné kydy z cesty, o to není: už nenapíše!

Jenom, jako, s kým jsem ztrácel čas, zase. Tak, kdyby se někomu nechtělo stejně ztrácet čas, je zainformovaný! 🙂