Radektomsa

Co dělat, když se u mě projevuje fetišismus?

Co dělat když mám fetiš

Dobrý den. Jmenuji se Radek Tomsa a je mi 24 let. Bydlí se mnou dvě sestřenice Markéta a Soňa. A mám takový problém. Mám fetiš (úchylku) na jejich oblečení. Když holky nejsou doma jdu k nim do pokoje a například jim olizuji boty nebo oblečení (trička, sukně šaty atd.) Nevím co mám dělat. Snažil jsem nebo toho zbavit ale marně. Mohl by mi někdo poradit?

Nejlepší odpověď
Brblal

Pokud je to pravda, doporučuju navštívit psychologa a tomu se svěřit, a nechat si od něj poradit.

Jinak žádná lobotomie a pod nebude, příp. si najdi dívku a uvidíš, zda to přestane nebo ten psycholog poradí a pomůže.

Další odpovědi
anonym

Každý má něco takového. Vykašli se na hledání psychologa (to je nesmysl, kvůli podobné prkotině) a prostě si najdi ženu se kterou budete tyhle zvláštní záliby umět sdílet a navzájem si vycházet vstříc … co popisuješ je možná zvláštní ale zjevně neškodné a není důvod kvůli tomu hned chodit na lobotomii, kam by vás zřejmě mnozí mravokárci hned poslali, ale není k tomu sebemenší rozumný důvod.