Avatar uživatele
bubukaa

co dělat já a pes

když jsem venku sama se psem nudím se co dělat neexsistuje nějaká hra kterou by ne moc dobře vycvičený pes pochopil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5055 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

Popravdě nechápu,jak se můžeš venku se psem nudit,co tak čtu tvoje dotazy,spíš se nudí pes s tebou…
Moje generace pejskařů nejdřív „zhltala“ vše dostupné o kynologii,než si troufla s ním přijít třeba na cvičák,to nebývaly parky plné pejsků,jako dnes.
Pes se musí prvořadě motivovat,a když se pán k tomu staví takto,zákonitě se oba musí nudit.
Kdybys chtěla z toho psa fakt mít kámoše,neseděla bys tady ale šla s ním ven,seznámit ho s jinými pejsky a čerpat dobré rady od jejich majitelů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Přečti si nějakou knihu o kinologii. Pak si vem do kapsy trochu granulí, psích bonbónů, nebo něčeho podobného a můžeš zkusit vlastní výcvik. A uvidíš že nuda nebude.

RE: varga
I starý pes je učenlivý, bohudík. Sice už bývá vychytralý, ale nakonec pochopí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Já mám psi cvičené,takže se s nima hraje lehko.U toho vašeho mě snad napadá,házet mu třeba tenisák,nebo klacík,hlavně ne kameny.Vezměte si s sebou piškoty,nebo granule,a on hned pochopí že za donesení dostane pamlsek.Když začne nosit,tak mu piškot třeba dvakrát nedávejte, a pak zase jo.Takto jsem učila i ty své.Zkuste si to nejdřív na dlouhém vodítku,nebo na zahradě,aby se vám někam nezaběhl..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Pes je inteligentní zvíře,proto se dá naučit různé,dokonce velmi složité věci.
Je ovšem třeba s výcvikem,začít co nejdřív.Žádný pes není od přírody hloupý.Musíte mu věnovat hodně času a trpělivosti.Je to velmi podobné,jako u lidí.
Nakonec-potvrzuje to i ono dobře známé:„Starého psa,novým kouskům nenaučíš!“

Doplňuji:
viz.diskuze

Upravil/a: vagra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mé holky se při venčení nenudí, pořád někde rochňají, v poli, v lese, ale vždy na dohled. Já si po cestě za chůze často čtu. Když neprší 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co dělat ty a pes?
Já nevědět,já myslet,že pes být v pořádek.
Spíš být to obráceně.Co počít si pes s tebou.
Bubukaa ty být Hotentot snad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Pro Bumbese-samozřejmě,že to není dogma.Chtěl jsem jenom zdůraznit věk psa,kdy se nejsnadněji učí.
U lidí je to podobné,vím o čem mluvím.

před 5054 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby