annas

„Co dělají zvířata, když jejich páníčci nejsou doma“, ukáže 2minutové video. Myslíte, že ta vaše se chovají podobně?

"Páníčci nainstalovali kameru, aby se podívali, co dělá jejich mazlíček, když nikdo není doma.

https://www.pro­naladu.cz/co-delaji-zvirata-kdyz-panicci-nejsou-doma/

Obrázek
https://pixaba­y.com/photos/bor­deaux-dog-dog-glasses-canine-217018/

Odpovědi
Kepler

To by ještě šlo. Kdysi náš pejsánek, zatímco jsme byli v práci, udělal z visícího dlouhého kožichu tříčtvťák.

Drap

Zvířátka dělají různé věci. Záleží také na tom, jak se jim věnujeme a podobně.Třeba pes, pokud má dost aktivit, je vyběhaný a vyvenčený, přitom nemá hlad, tak je u něj normální, že dokáže 15 – 20 hodin spát. Kočka potřebuje zase většinou hračky a mít nějakou zábavu.Samozřejmě také záleží na výchově. Pes ve videu se snaží otíráním o postel převzít na sebe pach svého pána. Ale i při sebelepší péči je zde stále nějaké riziko, že zvíře bez dozoru provede nějakou nepatřičnost. Většinou se to více projevuje u mladých, ale i několikaletému kmetovi může hrknout v hlavě.