sushi

Co dělá rentiér?

zajímalo by mě,co je náplní rentiéra

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3897 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
dudu

Jen pro zajímavost uvádím, že pokud má rentiér u nás plnohodnotně vyžít a jeho porfolio konzervativní, pak je třeba jistinu v hodnotě téměř 26 milionů

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
kafe

s prominutím: Hovno

0 Nominace Nahlásit

Jakub

Rentiér si užívá své renty. Když nechce nic dělat, tak nedělá nic. Ale musí mít tu rentu tak velikou, aby ho uživila.

Zdroj: www.victoria.cz/index.php?id=6 16

0 Nominace Nahlásit

evak

rentiér je osoba, která žije z renty... prostě si užívá...

0 Nominace Nahlásit

LiborS

Rentier a má z investice podíl na zisku, nebo nájemné, prostě výdělek bez hnutí prstem.Ale být rentier není jen pro bohaté.Já investoval 1200, a užjsem získal cca 4700. za 3měsíce. To je moje zkušenost.

Zdroj: http://www.rentierem.snadno.eu /

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
KarellV

@kafe ... v tom pripade je moje byvala manzelka taky rentierka :D

KarellV

Rentier uz nedela vetsinou nic :D

zerlinna

Není tak úplně pravda že rentiér nic nedělá. Rentiér se musí starat o to, aby o rentu nepřišel a aby se mu navyšovala mionimálně o inflaci. Rentiér šetří kde může,studuje, vyhledává nové investiční příležitosti. Zlepšuje investiční strategie a hlavně si rentu a své investice chrání.

před 1441 dny Odpovědět Nahlásit
zerlinna

Rentiér je člověk co žije z renty- důchodu. Může to být státní rentiér, důchod mu vyplácí stát. Rentu může vyplácet i firma, například jako náhradu mzdy při pracovním úrazu, či jako podíl na zisku. Rentu může vyplácet i notář jako pozůstalost z peněz zemřelého. Rentiér může mít i vlastní rentu ze svých investic. Například firma majiteli vydělává tolik že na své místo dosadí ředitele a odejde do důchodu klidně i ve 30 letech, protože si to může dovolit.

před 1441 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek