zebra8

co dát spolužákům na konci školního roku

chodím do zš a budu předčastně končit díky odchodu na 6 leté gymnázium mám svým spolužákům něco malého dát nebo se nic nedává

Nejlepší odpověď
briketka10

jestli jste byli dobrá parta, tak se můžete
vidět například o prázdninách a pokecat :D

Další odpovědi
badisko

dej jim ZBOHEM …

anonym

Vale …
Doplňuji:
udělej a rozdej všem klukům kaťany
holkám zase pošli své foto do mobilu
😁

autacek

kopačky 🙂 ?

ne, nedělej si s tím hlavu, rozluč se s těmi nejbližšími a slib jim, že se musíte zase někdy brzy vidět.

marci1

Kup třeba větší bonboniéru, aby na každého vyšel alespoň jeden.

Evasky

Kup nebo vyrob svým nejlepším kamarádům něco na památku (fotka, nějaká hra..) a potom všem třeba bonbóny, čokoládu, kytku..:)

lucie1312

No podle toho,jak s nimi vycházíš…