Nevědoucí111

Co dát příteli?

A meříkejte stripterku a podobný kávoviny ☹
Doplňuji:
Jenom tak dárek na usmířenou 🙂 🙂 🙂 🙂

Nejlepší odpověď
Alesh

Dát mu. 🙂
Doplňuji:
No, tak já myslím, že na usmířenou je to, co ti radím, ideální. 😉

Další odpovědi
klumprt

Let balónem, basičku kozla 11°, fidorku. Toť, co bych ocenil já – v různých cenových relacích.

Nebo samozřejmě striptérku 🙂
Doplňuji:
Ale jestli je to ten ve věku 10–12 let, tak basičku bych radši škrtnul. Do balónu by ho nemusela pustit maminka. Protože fidorka je přeci jen dost ubohý dárek, tak by to chtělo něco hodnotnějšího.
Co třeba nějakou knížku o tom co ho baví? Sport, auta, motorky, kosmonautika, rybolov … ? A byli bysme v tom tak za tři stovky, což si snad může mladá dáma s kapesného dovolit.

dnb

K čemu? Ke svátku? K narozeninám? K výročí? Nebo jen tak? Pokud chceš, aby ti na otázky někdo rozumě odpověděl, tak tu otázku také musíš rozumě napsat, chtělo by to trošku konkrétnosti a srozumitelnosti!

A jinak, taky by ti mohl dát něco on, ne?

Nechápavé

To musis vedet sama…Dej mu to co ma rad ;)

anonym

Kup mu třeba náramek přátelství, nebo mu ho udělej sama

RyuzakiKate

Na usmířenou? Tak to mu něco dobrýho uvař, to bude bohatě stačit.