ki-qi

Je normální mít vlastní svět?

Ahoj mam kamaradku a ta je divna . Obcas rika podivne veci. A chova se divne. Nekdy me az desi . Rika ze ma svuj vlastni svet kteremu vladne . Nemela by chodit k psychiatrovx???

Nejlepší odpověď
anonym

Každý má svůj vlastní svět…
Že bychom se všichni nechali léčit?? – to by byl na psychinách ´nářez´…
😉
Pokud tím ta kamarádka ničemu (ani sobě) neubližuje, nech ji snít.

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, že je to normální. V hlavě můžeme mít svět podle svých očekávání,přání, požadavků. V písni „1. signální“ od Chinaski se zpívá : „Jaký si to uděláš, takový to máš“. 🙂

zjentek

a jakej model bys z ní ve spolupráci s psychiatrem chtěla mít?

Fienir

To je naprosto normální, někdy je lepší z reality utéct do snění. Taky mám svůj fantasy svět, ve kterém žiju, když usínám. :)

Nevíteto?

Popisuješ to dost nekonkrétně, v určité míře je to samozřejmě normální 🙂