Avatar uživatele
Punkie44

Co dát mamce k 50tinám?

Ahoj, moje mamka bude mít už za chvíli 50 let a já vůbec netuším, co bych jí mohla dát za dárek. Nějaký originální. Je mi jen 14, takže si nemůžu dovolit jí koupit něco drahého.. Dáte mi nějaký tip?
Děkuju za všechny odpovědi :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

K takovému krásnému výročí je vhodný dárek, který vydrží a připomene mamince narozeniny. Třeba řetízek, náramek, perlu štěstí, říční perly ( a vůbec nemusí být ze zlata ani stříbra ). Stejně bude mít radost z čehokoliv, protože Tě má ráda. 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Punkie44 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Nech jí vyrobit větší kalendář (nebo foto knihu) s nějakými výjimečnými fotkami. Můžeš si s tím sama pohrát na počítači. Není to složité a je to docela zábava. Vyber si téma. Může být třeba průřez jejím životem, zakončený vaší společnou fotkou (pěkná je koláž maminky v náručí s miminem a pak v objetí se „čtrnáctkou“)… nebo jen vaše společné fotky od tvého dětství…
Ty určitě něco vymyslíš…:-) Přeji, ať má maminka radost.

Btw – do některých typů fotoknih lze vložit i video. Nahraješ vlastní blahopřání a máš naprosto originální dárek, to ti zaručuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Dcera mi k padesátinám ušila polštářek ve tvaru sluníčka a už ho mám 26 let 🙂
Doplňuji:
Navíc neumím počítat, ten polštářek mám 16 let. Zas tak stará přece jen nejsem 🙂

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Houslovyklic

Napadá mě třeba lístek do divadla nebo na koncert (třeba jít s ní, pokud se váš vkus shoduje), knihu, kosmetiku, hezký hrnek, podle toho, co má ráda.
Pokud jsi „rukodělně schopná“, mohla bys jí něco vyrobit, ušít, vyšít (Třeba nějaký polštářek…?) – když si s tím dáš tu práci, možná to ocení víc, než cokoliv jiného.
Moc toho neporadím, taky s tím mívám problém, ale aspoň něco…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Vybíjej podle jejích zájmů, pokud čte nějakou pěknou knížku, oblíbený film, nebo nahrávku na nosiči. Nechat upéct dort nebo cukroví. bižuterii, šperk. kosmetiku.
Kdybys jí pověděla, že bude babičkou, určitě by řekla, že jsi jí lepší dárek dát nemohla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A co takhle poukaz na nějakou masáž?Dcera dala mé manželce poukaz na thaiskou masáž, takže můžeš vybrat podle svých finančních možností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja bych ti doporučil nic jí nekupovat, prostě k ní jen prijdi, pevne ji obejmi a takto s ni chvili poseckej.Pak ji rekni, jak moc ji mas rada.Muzes pri tom pustit nejake mantry a zapalit vonne tycinky.Pak cely tyden ji obskakuj a vsechny domaci prace ji delej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tamarca

Já bych v tvém případě taky volila nějaký šperk,co jí zůstane na památku. Navíc jsou ted různě ještě novoroční slevy třeba toto jsem nešla(ale neznám vkus maminky)http://ww­w.freeport.cz/ca­itlyn-retizek-s-priveskem-preciosa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Ahoj Damiano, asi jsem si tě přivolala. Včera jsem koumala, jak zjistit co je s tebou a najednou jsi se zjevila. Mám fakt velikánskou radost 🙂

před 3758 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Ahoj Sůwo:-) Mám teď velké fofry, tak není moc času. Také tě moc ráda „vidím“:-)

před 3753 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek