Altair-AC

Co chcete k Vánocům? Máte už vybráno?

Spíše otázka pro mladší

Pro nyjono: nene ,ale starší už většinou nechtějí nic nebo jen drobnosti

Nejlepší odpověď
zjentek

Vzduchovku!!!

Další odpovědi
marci1

Chtěla bych: nové červené autíčko, jachtu, největší diamant na světě, zlatý notebook, kabelku za půl mega, největší TV, nejdražší mobil. Snad jsem na nic nezapomněla!!! 🙂
Ježíšku, nezbláznila jsem se. To byl fór! Postačí mi šťastné a veselé Vánoce prožité ve zdraví a kruhu rodiny. 🙂

Kepler

Říkají, že jsem senior, ale je mi teprve 63. Takže mladý jsem a odpovím. Chtěl bych hezkou roubenku u lesa, jako vejminek, ale nedostanu nic. Stačil by mi i značkový zapalovač, třeba Zippo. Hned bych běžel k nejbližšímu stohu, to by byl fajráááák!

Drap

Chci dokonce několik věcí. Vybráno mám a doufám, že když to nevyšlo v létech minulých, tak by to tentokrát mohlo vyjít.

dubraro

Já bych věděl … ale slušné vychování mi nedovolí to sem napsat.

nyjono

Jak to myslíš? Že jako ti starší už nemají nárok na dárky nebo na výběr nebo co?
A ti mladší? To si jako něco vyberou a to dostanou???
Kde je radost z překvapení?

ivzez

Ani já nepatřím k mladším, ale vybráno bych měla.
Jen se nikdo neptá…

dudu

Každoročně si k Vánocům přeji nějakou zbytnost. Letos jsem si namyslel zařízení, které částečně zbaví naši chalupu závislosti na veřejné energetické síti:
https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/u­nitedpower-gg-3300/

mosoj

Klid a svět bez utrpení. Přestaň už myslet na ten mamon.

zjentek

Keplere, až se ti splní sen, jako třeba mně, tak pak ti barák bude atakovat různá pakáž, gor dřevostavbu a u lesa! Napřwd ti datlové naruší roubení, straky ti pak zobákama doje*ou hliněnej výmaz, v každým záhybu stavby najdeš schovanej lískovej voříšek a ochcané a poškrábané to bude do roka tak, že bude vypadat, že tam medituješ 200 let. Pak si budeš přát vzduchovku, to mi věř, nejlépe větrovku! ;)

Kepler

Tak zlé to není. Ještě jako ženáč jsem byl spolumajitelem dřevěnice staré 250 let. Byla postavená právě jako vejminek. Jedna velká světnice, velké kachláky s pecí + kuchyňský koutek. Až na mechem porostlou střechu, byla úplně v pohodě. Mech byl použit i na ucpávky mezi obvodovými trámy. A i kdyby dřevostavba vydžela jenom 15 let, bylo by mi to jedno, protože v té době už budu prdět do hlíny.