Avatar uživatele
Altair-AC

Co chcete k Vánocům? Máte už vybráno?

Spíše otázka pro mladší

Pro nyjono: nene ,ale starší už většinou nechtějí nic nebo jen drobnosti

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2373 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Vzduchovku!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Chtěla bych: nové červené autíčko, jachtu, největší diamant na světě, zlatý notebook, kabelku za půl mega, největší TV, nejdražší mobil. Snad jsem na nic nezapomněla!!! 🙂
Ježíšku, nezbláznila jsem se. To byl fór! Postačí mi šťastné a veselé Vánoce prožité ve zdraví a kruhu rodiny. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Říkají, že jsem senior, ale je mi teprve 63. Takže mladý jsem a odpovím. Chtěl bych hezkou roubenku u lesa, jako vejminek, ale nedostanu nic. Stačil by mi i značkový zapalovač, třeba Zippo. Hned bych běžel k nejbližšímu stohu, to by byl fajráááák!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Chci dokonce několik věcí. Vybráno mám a doufám, že když to nevyšlo v létech minulých, tak by to tentokrát mohlo vyjít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Já bych věděl … ale slušné vychování mi nedovolí to sem napsat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Jak to myslíš? Že jako ti starší už nemají nárok na dárky nebo na výběr nebo co?
A ti mladší? To si jako něco vyberou a to dostanou???
Kde je radost z překvapení?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ani já nepatřím k mladším, ale vybráno bych měla.
Jen se nikdo neptá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Každoročně si k Vánocům přeji nějakou zbytnost. Letos jsem si namyslel zařízení, které částečně zbaví naši chalupu závislosti na veřejné energetické síti:
https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/u­nitedpower-gg-3300/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Klid a svět bez utrpení. Přestaň už myslet na ten mamon.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Keplere, až se ti splní sen, jako třeba mně, tak pak ti barák bude atakovat různá pakáž, gor dřevostavbu a u lesa! Napřwd ti datlové naruší roubení, straky ti pak zobákama doje*ou hliněnej výmaz, v každým záhybu stavby najdeš schovanej lískovej voříšek a ochcané a poškrábané to bude do roka tak, že bude vypadat, že tam medituješ 200 let. Pak si budeš přát vzduchovku, to mi věř, nejlépe větrovku! ;)

před 2373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Tak zlé to není. Ještě jako ženáč jsem byl spolumajitelem dřevěnice staré 250 let. Byla postavená právě jako vejminek. Jedna velká světnice, velké kachláky s pecí + kuchyňský koutek. Až na mechem porostlou střechu, byla úplně v pohodě. Mech byl použit i na ucpávky mezi obvodovými trámy. A i kdyby dřevostavba vydžela jenom 15 let, bylo by mi to jedno, protože v té době už budu prdět do hlíny.

před 2373 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek