zjentek

Co chce motýl, kterej mně dokolečka sedá na tvář a nedá se zaplašit?

Hmyz!

(U komára anebo hovada jsem ochoten pochopit… Ale motýl?)

Nejlepší odpověď
dust8

Nemáš na tváři zbytek medu od snídaně? Nebo co jsi snídal? Vím, že se ptám retardovaně, ale jiný důvod mě nenapadá proč by ti chtěl pořád sedat na obličej i když možná ti ulpělo větší zrnko pylu na tváři a motýla to nějak zmátlo? Slušný mozkolam. Každopádně vyčkej a nech motýla parkovat na tváři jak jen dlouho bude chtít, protože motýli jsou užiteční!

Další odpovědi
marci1

Asi se mu líbíš. Motýl si klidně sedne na tvář a užívá si hudbu: 🙂
Čas 0:25
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5I60gr0ZQfw

Dochy

Někteří se rádi napijí i potu.

aliendrone

Chce… TĚ! ;) :D :D

Kelt

No napadl mne vtip, kdy v zimě nadržený medvěd hledá, kde by snížil sv sexuální napětí a najde ježka, který něco řekne a medvěd na to, čím jsí to řekl?