Best_holčina

Co byste mi doporučili proti kruhům pod očima pro moji 12letou dceru?

Nejlepší odpověď
annas

Léčím se alternativní medicínou již několik roků, takže znám z vlastní zkušenosti.

1. Z pohledu alterenativnío medicíny. Vyčistit ledviny a nejíst večer. těžká jídla. Energie ledvin se dědí.

Co prozradí okolí našich očí o našem jídelníčku a celkové vitalitě?
Publikováno uživatelem Júlia Fujdalová

Jak lze oslabení ledvin „vyčíst z obličeje“?

Na obličeji se oslabení ledvin projevuje váčky anebo kruhy pod očima. Váčky taktéž mohou souviset s oslabenou slezinou nebo plícemi. atd."
http://www.spi­ritualplanet.cz/co-prozradi-okoli-nasich-oci-o-nasem-jidelnicku-a-celkove-vitalite/

2. Klasická medicna
https://www.flo­wee.cz/fit/zdra­vi/2534-50-odstinu-kruhu-pod-ocima-jak-reaguje-nase-telo-na-nedostatek-spanku

Další odpovědi
autacek

Zkusil bych makeup a případně večer nechlastat.

Spousta rad třeba zde: https://www.rad­cevyzivou.cz/bab­ske-rady-zatoci-kruhy-ocima-mame-jich-vas-rovnou-devet/#Jake_jsou­_priciny_kruhu_pod_o­cima

led

Pokiaľ tu nejde o dedičstvo predkov, je možnosť aj iných vonkajších vplyvov, možné príčiny:
zdravotný stav, začínajúca „detská láska“ alebo iný priateľský stav, závisť, túžba po… , priateľské/ni­e_priateľské vzťahy v škole, alebo na ulici,

riešenie:
Porozprávať sa, nič netrápi viac než nútená samota, než nemožnosť v núdzi sa porozprávať, poradiť s priateľom
v prípade zdravotného stavu navštíviť lekára
Čerstvý vzduch, oddych a spánok…
Neponocovať pri počítači a televízii.

Na makeup a iné umelé „zlepšovanie výzoru a vzhľadu“ je ešte čas (najlepšie s tým nezačať až po stretnutie s Paňou s kosou).

Jiří Bohumil

„Neponocovat“ a chodit zavčas spát. Zdravě jíst, nehrát hry na počítači a na mobilu, sportovat a netrápit se zbytečnostmi. Zdroj zkušenosti – moje vnučky.:-)

dubraro

Kruhy pod očima mohou být mj. příznakem nesprávného fungování jater.

marci1

"Dostatečný pitný režim ! alespoň 2–3l tekutin denně.

Dostatečný spánek – alespoň 8 hodin, nejlépe s klidnou přípravou ke spánku od 20 hod., s usínám nejpozději kolem 21 – 22 hod. Tímto režimem napomůžete i celkovému zdravému metabolismu Vašeho těla.

Můžete-li, spěte na zádech, bez jakéhokoliv škrtícího prádla, aby nedošlo k zadržování tekutin.

Nekuřte! Nepijte mnoho alkoholických nápojů, významně omezte kofein.

Konzumujte vyváženou stravu, bohatou na antioxidanty, vitaminy zejména zpevňující cévní stěnu, minerály, stopové prvky." 🙂
http://www.re­juve.cz/kruhy-pod-ocima

annas

dubraro,

nikoliv jater, ale ledvin. Jejich činnost souvistí s dědičností.

Mc Merkurion

… když u tebe člověk neví, jestli se ptáš za sebe, nebo si hraješ na maminku >>> jednou nechceš jet k babičce, pak tě zajímaj klucí a najednou máš dceru …