Spartaboy

Co byste zavedli, kdyby vás zítra jmenovali papežem či papežkou a byli jste naprosto neodvolatelní?

K té možnosti školy která by děti bavila bych dodal slovo SKUTEČNĚ. Protože se často může zdát že to děti přece baví a to hlavně když přijde inspektor a hraje se před ním divadlo. Ano napsal bych to vše velkým písmem. Skoro žádné dítě to podle mě ve státní škole nebaví.

Odpovědi
led

Všechno dohromady bych se snažil/a prosadit.

Označená odpoveď je neplatná, pretože ste nedali možnosť vyjadriť sa inak, ako ste predpísali.
k zvoleniu, ďakujem, história už nám ukázala, ako to dopadne so ženou na pápežskom stolci.
Nájdite si heslo „Pápežka Jana 855–857“. Prečo myslíte, že Pápež musí po zvolení, sadnúť na stolec s dierou. Práve kvôli Pápežke Jane. Tak hovorí legenda…

viera v reinkarnáciu vo svete jestvuje
kresťanské kňažky sú v nekatolíckych cirkvách
jestvujú kresťanské náboženstvá s možnosťou ženatých kňazov
Jestvujú školy, kde naozaj deti baví výuka
odvádzanie poloviny štátneho rozpočtu iným zemiam je proti zachovaniu ekonomiky daného štátu.
Presadiť to všetko ukazuje absolútne naivného a neznalého človeka vo svete

jsemjá

Zavedl/a bych školy kde by děti bavila výuka.

Jsem sice křesťan, ale ne katolík, proto bych nechtěl být papežem, a kdyby už ano, tak radši tohle.

Fm2.0

Všechno dohromady bych se snažil/a prosadit.

Máš tam hezký bordel. Do většiny z toho, co máš uvedeno papež vůbec nezasahuje, nestará se o to a nemá na to pravomoce.
„Kněžky” tam jsou. Říká se jim jeptišky (mnišky, řeholnice).
Překopávat katolickou víru papež nemůže, jen ji zastává, představuje ji, spravuje.
Papež už nemá pravo/moc, aby zasahoval do suverenity státu a říkal (rozkazoval), co mají dělat.
Jaký vliv má papež na výuku dětí ve světě?

Řekni, že ty si představuješ papeže jako nějakého světovládce s velkou mocí a vlivem?

Já bych papežem být nechtěl ani nejsem křesťan. Ale když už, shromáždil bych moc, zvětšil vliv a působnost papežství, víc prosazoval víru a státní náboženství (a podřízení papeži), postavil armádu, zvýšil příjmy. Pak se porhlásil za císaře a tak dále.. :'DD Protože proč ne. :P

metro

Zavedl/a bych víru v reinkarnaci.