Damiana

Co byste ve vztahu nikdy „nepřekousli“ a co jste ochotni tolerovat?

A proč? (Nemusí to být jen v partnerství, ale i ve vztazích mezi rodiči a dětmi, sourozenci, přáteli.)

Nejlepší odpověď
Andělé

Zkousla jsem toho v životě už opravdu hodně…jak v dětství,tak v dospělosti.
V partnerství jsem sice nevěru neřešila,nevím dopředu,ale myslím,že bych ji nezkousla. Ztratila bych důvěru a pocit domova a bez těchto životních priorit bych se neobešla.
Nezkousnu také faleš a pokrytectví,které z hloubi duše nenávidím. Lenost,nadřazenost a agresi…
A ve stáří bych „nepřežila“,kdyby se v případě potřeby o mě děti nepostarali.

Další odpovědi
WeeBear

Budu mluvit všeobecně.
Dost mi vadí nadměrné požívání alkoholu spojené s agresí. Povrchnost, nemusí být jen vůči mně, ale i vůči ostatním. Také nemám ráda charakter lidí, kteří na všechno kašlou a čekají, až se to vyřeší „samo“, nebo vše zahání do krajních mezí a pak se diví, že se proti nim vše obrací. Mimo to nemám ráda všeobecně lidi, kteří si v jednom kuse stěžují a vše směrují na své problémy – resp. chápu, že má někdo těžké období, problémy.. A snažím se mu pomoct, ale přecejen jsou i tady nějaké meze..

Co bych zvládla tolerovat je už těžší psát. Záleží na mnoha faktorech,..

Makina

Všichni budou asi odpovídat podobně, ale každopádně je to lež, nevěra, velké množství alkoholu, násilí, výsměch, nadřazenost…a řada dalších ošklivých záležitostí.

redy

To co andělé, akorát bych se nehroutila kvůli nevěře.

Drap

Nikdy jsem neměl žádný takový problém. A co jsem ochoten tolerovat ? Těžko říct, to se dá jen odhadovat. V reálných situacích se dost často všichni chováme jinak, než by jsme předpokládali, nebo chtěli.
Těžko bych se smiřoval se lží, s podrazem, popřípadě s krádeží.

hanulka11

krom toho všeho ještě …závist a nepochopení

venkovan

Stehení kost od nějakého skotu. To fakt nedám svými zuby. Takže když mi jí někdo naservíruje k věčeři, nejsem ochoten to tolerovat – a uříznu si chleba.
A víc nenapíši – co kdyby se někdo dočetl, kde je moje hranice.