zjentek

Co byste si pomysleli o tomto výrazu?

Já vždy, když spatřím výraz podobný tomuto, počnou se ve mne probouzet pudy někoho milovat. Automaticky. Stačí spatřit výraz.

Odpovědi
Rokio

Obrázek nebyl úspěšně vložen, takže nemohu posoudit.

Jinak vím, že to není tvoje chyba.

zjentek

Obrázek byl vložen v odpovídajícím formátu, vše v mezích a rámci zdejšího kodexu. Není důvod otázce nerozumět, leda by server postihly technické potíže. O těch se však web nezmiňuje, což znamená, že zde žádné takové nejsou.

led

Pokiaľ máte internetovú adresu, stačí ju vložiť sem ako odkaz.

zjentek

Jde o osobní materiál z úložiště hardware ovšem nic to nemění na skutečnosti jaký je zde bordel, není co omlouvat, milá led.