Co byste použili na tyto cizopasníky ?

1 : http://i.lidov­ky.cz/09/103/l­ngal/PKS2e919f_pi­javice.jpg

2 : http://nd01.jxs­.cz/730/367/0c4de9fe65_3­4328945_o2.jpg

3 : http://www.ty­den.cz/obrazek/201210/5­06c3bdee5a24/crop-255002-konec-mnistru.jpg

Nejlepší odpověď
Damiana

Na třetí cizopasníky bych použila ty druhé – o cikánech je známo, že na rozdíl od Čechů se umí o „svá“ práva vzít a nenechají se třetími cizopasníky obrat. Když by tedy ti třetí cizopasníci byli pryč, na ty druhé bych použila ty první, aby se pořádně a dosyta napapali.

Další odpovědi
aramah

Tak nevím co je horší z těch třech,zvedl se mi kufr hned u prvního obrázku,že já bába zvědavá musím vše rozklikat brrrrrrrrrrrr­rrrrrr ☹

Lucijej

1: Jestli je přisátá, tak bych ji škrtla sirkou pod prdelkou. Ale jestli zatím jenom plave ve vodě, tak bych na ně posla lína nebo okouna. Možná, že bych si jednu – dvě nechala, prý umí předpovídat bouřku.

Za to s těma dalšíma to je komplikovanější. Asi bych zrušila všemožné dávky a příplatky.

Vendys2

:D tak toho prvního se asi zbavíš dobře, ale s tím zbytkem ti budu fandit :D

anonym

To má ale celkem jednoduché řešení: cizopasníky skupiny 1 bych nasadila skupině 2 a skupinu 2 skupině 3 a ze skupiny 3 bych nejraději udělala kosmonauty a poslala je zkoumat nějakou hódně vzdálenou galaxii.

anonym

Vidím pouze jednoho cizopasníka na první fotografii a navíc nádherného.
Doplňuji:
Nerozumím druhé a třetí fotografii, protože člověk nemůže být parazit.

hanulka11

ty prostřední jsou mi nejodpornější – nesnáším takové řetězy

Lucijej

hlavně ten s křížem, to je fakt síl, nebo ten s koulema, či co mu to tam visí

anonym

😁

hanulka11

no na každého něco jiného
:D:D nechtěj to raděj vědět

anonym

😁