Avatar uživatele
Kepler

Co byste mi doporučili nejlepšího do batožiny, když pojedu do termálních lázní na Slovensku?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1778 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
yuko

Tak to tise zavidim 🙂 Urcite plavky, tricko, kratasy, letni bundu – na prochazky do prirody. A na lepsi rifle, sako, oblek, kosile, to, v cem se budete citit dobre ve spolecnosti. A taky asi destnik, slunecni bryle, polobotky i sportovni boty. Mozna nejakou mikinu, kdyby se ochladilo. A fotak.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Plavky. Chlastu je tam dostatek…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Dobrou náladu, peníze, karty, prášky na kocovinu, kapesníky (až budeš platit útratu), ochranu a samozřejmě dobrou knihu. Tak si to užij. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

župan. sprcháč. trepky na chození v mokru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Slovník podľa typu kúpelov.
Ak tam prevažuje klientela z arabských zemí nezabudnite si nielen arabsko-český slovník, ale aj preštudujte si ich zvyklosti. Je to zdravšie, než predĺžený pobyt na ARO.
Pre ostatné kúpele si zopakujte základy angličtiny a nemčiny. Ale nebojte sa, občas tam nájdete aj slovensky hovoriacich ľudí.
A hlavne nezabudnite si potrebné doklady a to, čo hýbe životom – peniaze najlepšie ak to budú € s aspoň 2 nulami. Pozor občas sa vám môžu do ruky dostať aj mimoriadne eurá, buď s číslom 0, alebo falošné. Preštudujte si poznávacie znaky. https://banky­.sk/ochranne-prvky/ https://www.ec­b.europa.eu/e­uro/pdf/materi­al/quickgde/Qu­ick_Guide.sk.pdf?34a7c8c­edd57e9a19c842­3f9b228f866

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Knihu nebo čtečku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Hmotných věcí radil každý hodně. Ještě radu – nedostat se do problému ohledně zdraví, peněz a do záležitostí, které se řeší ručně, tedy do konfliktu libovolně s kým.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Hmm, to se tak někdo má! Slovenky a ještě k tomu lázně… To bych s nechal líbit, ale mně by to už asi zabilo (my droni sice vydržíme mnohem víc, než obyčejní lidičkové, ale Slovenky, žúrky… ó jé – těš se)! ;) :D :D

No, je mi jasné, že tvé zavazadlo musí být z 50% plné Viagry a z druhé poloviny kondomy. Ne že bys to tam nepořídil, ale jde o čas promrhaný nákupem, víš? Hele – nejsi už žádný mladík, měl bys uvažovat o přenosné ledvině! Také játra budou potřebovat výpomoc. :) ;)

Doufám, že víš, co děláš. Je mi jasné, že nemá smysl tě jakkoliv zadržovat či snažit se tě varovat, ale jedno si v tvém vlastním zájmu neodpustím a to… >

V té pochopitelné natěšenosti ti NÁHODOU neuniklo první písmenko názvu tvé cílové destinace? Víš, ono totiž celkem DOST podstatně mění význam, tak abys nebyl zaskočen! http://www.laz­ne.net/Sloven­sko/smrdaky/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Jaké asi bude Keplerovo zklamání, až zjistí, že v překotném návalu natěšenosti přehlédl první písmeno názvu těch lázní? Na to bych si zamluvil první řadu s popcornem! ;) :D :D :D :D

před 1778 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Hezké lázničky 🙂 Nějaké ty smrady si už vygeneruju sám. Myslím, že to nebude problém, až okoštuju tamní pivo. Dobře, že jsi mně inspiroval, nesmím zapomenout na https://www.dis­trimedpomucky­.cz/pleny-pro-dospele-inkontinecni-pleny-pro-seniory/ Já ale jedu trochu dál na východ, Podhájska se to tam jmenuje.

před 1778 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Podhájske, tam to zvládnete aj s češtinou. Príjemný pobyt a málo dažďov

před 1778 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jó a na ty směšné pohyby házím bobek. Jediným sexuálním aktem bude nanejvýš, když přeříznu čabajku.

před 1778 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Tím myslíš jako že tím přeříznutím čabajky přerušíš jinak nekonečnou řadu přeříznutých roštěnek, hubo jedna mlsná, ZLOČINNÁ?! ;) :D :D :D ;)

před 1778 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek