Kepler

Co byste mi doporučili nejlepšího do batožiny, když pojedu do termálních lázní na Slovensku?

Nejlepší odpověď
yuko

Tak to tise zavidim 🙂 Urcite plavky, tricko, kratasy, letni bundu – na prochazky do prirody. A na lepsi rifle, sako, oblek, kosile, to, v cem se budete citit dobre ve spolecnosti. A taky asi destnik, slunecni bryle, polobotky i sportovni boty. Mozna nejakou mikinu, kdyby se ochladilo. A fotak.

Další odpovědi
Edison

Plavky. Chlastu je tam dostatek…

marci1

Dobrou náladu, peníze, karty, prášky na kocovinu, kapesníky (až budeš platit útratu), ochranu a samozřejmě dobrou knihu. Tak si to užij. 🙂

Arne1

župan. sprcháč. trepky na chození v mokru

led

Slovník podľa typu kúpelov.
Ak tam prevažuje klientela z arabských zemí nezabudnite si nielen arabsko-český slovník, ale aj preštudujte si ich zvyklosti. Je to zdravšie, než predĺžený pobyt na ARO.
Pre ostatné kúpele si zopakujte základy angličtiny a nemčiny. Ale nebojte sa, občas tam nájdete aj slovensky hovoriacich ľudí.
A hlavne nezabudnite si potrebné doklady a to, čo hýbe životom – peniaze najlepšie ak to budú € s aspoň 2 nulami. Pozor občas sa vám môžu do ruky dostať aj mimoriadne eurá, buď s číslom 0, alebo falošné. Preštudujte si poznávacie znaky. https://banky­.sk/ochranne-prvky/ https://www.ec­b.europa.eu/e­uro/pdf/materi­al/quickgde/Qu­ick_Guide.sk.pdf?34a7c8c­edd57e9a19c842­3f9b228f866

dubraro

Knihu nebo čtečku.

Kelt

Hmotných věcí radil každý hodně. Ještě radu – nedostat se do problému ohledně zdraví, peněz a do záležitostí, které se řeší ručně, tedy do konfliktu libovolně s kým.

aliendrone

Hmm, to se tak někdo má! Slovenky a ještě k tomu lázně… To bych s nechal líbit, ale mně by to už asi zabilo (my droni sice vydržíme mnohem víc, než obyčejní lidičkové, ale Slovenky, žúrky… ó jé – těš se)! ;) :D :D

No, je mi jasné, že tvé zavazadlo musí být z 50% plné Viagry a z druhé poloviny kondomy. Ne že bys to tam nepořídil, ale jde o čas promrhaný nákupem, víš? Hele – nejsi už žádný mladík, měl bys uvažovat o přenosné ledvině! Také játra budou potřebovat výpomoc. :) ;)

Doufám, že víš, co děláš. Je mi jasné, že nemá smysl tě jakkoliv zadržovat či snažit se tě varovat, ale jedno si v tvém vlastním zájmu neodpustím a to… >

V té pochopitelné natěšenosti ti NÁHODOU neuniklo první písmenko názvu tvé cílové destinace? Víš, ono totiž celkem DOST podstatně mění význam, tak abys nebyl zaskočen! http://www.laz­ne.net/Sloven­sko/smrdaky/

aliendrone

Jaké asi bude Keplerovo zklamání, až zjistí, že v překotném návalu natěšenosti přehlédl první písmeno názvu těch lázní? Na to bych si zamluvil první řadu s popcornem! ;) :D :D :D :D

Kepler

Hezké lázničky 🙂 Nějaké ty smrady si už vygeneruju sám. Myslím, že to nebude problém, až okoštuju tamní pivo. Dobře, že jsi mně inspiroval, nesmím zapomenout na https://www.dis­trimedpomucky­.cz/pleny-pro-dospele-inkontinecni-pleny-pro-seniory/ Já ale jedu trochu dál na východ, Podhájska se to tam jmenuje.

led

Podhájske, tam to zvládnete aj s češtinou. Príjemný pobyt a málo dažďov

Kepler

Jó a na ty směšné pohyby házím bobek. Jediným sexuálním aktem bude nanejvýš, když přeříznu čabajku.

aliendrone

Tím myslíš jako že tím přeříznutím čabajky přerušíš jinak nekonečnou řadu přeříznutých roštěnek, hubo jedna mlsná, ZLOČINNÁ?! ;) :D :D :D ;)