marťa382

Co byste koupili k Vánocům taťkovi?

Taťka nemá rád sošky a různé zbytečnosti, na které sedá prach.Taky by se mu nelíbily adrenalinové zážitky(bungee jumping,atd.)Je mu 48.Prosím poraďte, co koupit.Děkuji
Doplňuji:
Děkuju všem za rady. Moc jste mi pomohli.
Kosmetika je dobrý nápad.I to předplatné se mi zamlouvá.
Plavecký kurz-plavat už umí.:D

Nejlepší odpověď
hanulka11

záleží kolik máš peněz a pokud sama nevyděláváš tak nemůžeš dávat velké dary a on je ani od tebe nečeká …kup mu třeba kosmetickou kazetu

Další odpovědi
hanny 2

Tak záleží na tom,jestli má nějaké „koníčky“,třeba rád čte,jezdí na kole nebo chytá ryby.U nás to děláme tak,že se každý zeptá,co asi by ten druhý chtěl,přijde mi to lepší,než koupit nějakou blbinu.
Doplňuji:
Pokud jezdí autem,dálniční známka je taky dobrý dárek.

Katusa

Začala jsem mu pravidelně dávat předplatné oblíbeného časopisu, je spokojený

Michal Kole

Plavecký kurz

Ale to by se asi nelíbilo mamince, kdyby chodil do bazénu koukat po mladších.

marťa382

Klidně můžete ještě někdo poradit,budu ráda za více nápadů.Děkuji :)