Avatar uživatele
annas

Co byste dělali, kdybyste nemohli nic dělat?

Doplňuji:
Otázka vypadá divně, ale jak je vidět, dá se na ni odpovědět.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, vagra, aramah, anonym před 4944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Trochu divná otázka. Co bych asi mohl dělat když bych nemohl nic dělat ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

no kdybych nemohl nic delat tak bych cestoval po celem svete, cetl knihy, seskakoval padakem, psal prozu i poezii, kandidoval na prezdidenta, letel na dovolenou do vesmiru, a to vsechno jen diky tomu, … ze jsem se ve skutecnosti zblaznil

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tojsemjá

To co dělám teď-seděla u PC.Nebo četla,TV,nějaká ruční práce.komunikace s rodinou.Ale to všechno JE nějaké dělání.Kdyby člověk opravdu nemohl vůbec nic,zbývalo by jen myšlení.A jenom to-žít jen ve své hlavě…nevím jak dlouho by to bylo snesitelné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

NIC.

Kdybychom nemohli nic dělat,nedělali bychom NIC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Hledal bych co mohu dělat i když to nejde!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Kdybych nemohl nic dělat, znamená to, že bych se nudil a to byste tady hódně rychle poznali. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Asi by mi brzy „hráblo“,ja musim byt porad necim zamestnana.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Pochopil jsem tuto otázku tak,že bych byl invalida a jenom ležel.V našem domě ještě když jsem bydlel u rodičů žila jedna stará paní o kterou se celou dobu starala její dcera.Ta paní byla ochrnutá a byla upoutaná na lůžko.Hodně četla a dívala se z okna přes namontované zrcátko.Já bych asi také jen četl,co jiného bych mohl dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Záleželo by jak ochrnutý ten člověk je. Ale člověk by jistě přišel na to, jak si zpříjemnit život i když s velkým omezením.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

A co teprve kdyby si to neuvědomoval,co by pak dělal..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Pochopila jsem to jinak. Něco rozbiju, zkazím, řeknu nebo se něco nezvratného stane a pak už nemohu nic dělat. Je to nesnesitelný pocit, takový jakobyste chtěli vrátit poslední vteřiny a nejde to. Učím se jenom to nepustit do sebe a jít pryč, honem něco dělat, být s někým.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

To je otázka z mého života,hlavně z posledních třech měsíců.Sice jsou věci,které jsem mohla dělat stále jako je doskákat na záchod a trefit se vidličkou do pusy,ale o fungová ní matky a ženy v domácnosti se mluvit nedá.Takže jsem si hrála na zemi s dětmi,luštila křížovky,spravovala věci nahromaděné za několik měsíců a jinak seděla a seděla a zase seděla.:-(Ale už se blýzká na lepší časy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Proč by se na ni nedalo odpovědět ? Ale každý odpoví tak jak si to vysvětlí.
Jeden odpovídá že by seděl u televize, ale vím já jestli ten člověk může sedět ?
Co si pod nic neděláním mám představovat ?

před 4944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mosoji, sama jsem na odpovědi zvědavá. Tu otázku mně poslala jedná studentka. Prý ji dostali ve škole a měli za DÚ napsat vtipnou odpověď. Jde vlastně o jakousi hříčku se slovy.

Samozřejmě že ona už svůj domácí úkol odevzdala, takže žádnou odpověď nepoužiji.

před 4944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

annas : Nic ve zlém. Já už jsem takový šťoural, ale nemyslím to špatně.

před 4944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Já to tak neberu. Lepší je vyjádřit se přímo. Zatím jsme se spolu domluvili a vše si vysvětlili.
O této otázce se nesmí zřejmě moc přemýšlet, protože nevíte, proč nic nemůžete dělat.

před 4944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Vlastino kdyby si to neuvědomoval tak by mu to bylo asi jedno ne? Aramah

před 4944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vlastina

Aramah to zní divně že?

před 4944 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek