Salvaje

Co byste dělali, kdyby Vám už skoro 3/4 roku banka rušila účet a dlužila 400 Kč?

V červenci jsem v Raiffce rušila účet a od tý doby mi furt nepřišly peníze. Říkala jsem si „blbý 4 stovky, kvůli tomu nebudu dělat rozruch a počkám, však oni je pošlou“. Jenže pak mi přišla upomínka, že dlužím 400 já jim! Tak jsem tam šla a oni, že se omlouvají a že mi je do 14 dní pošlou… To bylo v listopadu… Od tý doby jem tam ještě 2× byla, a pokaždý mi řekli „do 14 dní“. Nemám na to nervy, tam letět o polední pauze, seřvat je a poslechnout si zase, že mi za 14 dní přijdou… Jo, jsou to „blbý“ 4 stovky, ale kdybych je dlužila já jim? Můžu se domáhat nějakýho „úroku“, tak jak by se domáhali oni?

Nejlepší odpověď
PES MATES

Stížnost zdarma na – ČNB Praha odbor dozoru bank. Předpokl.úrok 36%.

Zdroj: http://www.cnb­.cz/cs/dohled_fi­nancni_trh/

Další odpovědi
jey

Oficielne pozadat o schuzku s vedoucim/ managerem a toho sladce pozadat o radu, na ktereho vyssiho vedouciho Vam doporucuje se obratit abyste si mohla postezovat :)
Verte ze to funguje ! Drzim palce at to dopadne i s vyplacenim uroku ! Na to jsou preci v kazde bance skvele zavedeni ne ?