Muqaraga

Když peníze nepřišly na účet, nevíte, kde je problém?

Dobrý den,

mám takový problém, že mi teta posílala peníze na bankovní účet 5.10 a ještě nepřišly, jednalo se o 1000,– . Číslo účtu a vše je správně, kontrolovali jsme to nejméně 20×, ona má Era banku a já GE Money bank. Nevíte kde je problém? Někde jsem četl, že by peníze měly přijít nejdéle do tří dnů. Vůbec nevím co s tím. 🙂

Děkuji za jakoukoliv radu.

Nejlepší odpověď
gecco

  1. Jakou teta uvedla na příkaz splatnost?
  2. Má teta na účtu aspoň těch 1.000,– disponibilních?

Další odpovědi
Mc Merkurion

problém bude u GE Money Bank > je to jejich specialita,vše jim dlouho trvá…

redy

Taky je možnost, jestli nemáš nějaký zplátky, u GE Money Bank, třeba elektřinu na kterou máš tr. př. To oni si hned dají do účetních a hotovo.

U tyhle banky je lepší mít dostatečnou hotovost, oni si to hlídají.

ivzez

Souhlasím s odpověďmi Gecca a McMerkuriona.

Problém mohl vzniknout při odesílání platby
(pozdější datum/málo peněz na účtu) nebo u GE Money bank.

U ERY problém nebývá. Pokud příkaz zadám jeden den do 18.30, převede
ERA peníze tak, aby se další den ráno připsaly na účet příjemce.
(Během cca 3 let se mi nestalo, že by peníze nebyly na účtě příjemce následující den.)

bolak

redy: a nebo ho prostě teta vokradla, to se taky může stát

redy

bolak voni sou furt lidi, že si myslej když daj příkaz že to stačí.A neřešej jestli ty prachy tam maj. Třeba:-)

bolak

né, nezastávej se jich, tety jsou křiváci už vod přírody..

redy

Náhodou, tety bejvaj fajn, si myslím 🙂

bolak

tak možná jo, ale nesměj bejt nesmrtelný

redy

🙂