Fakes147852

Co byste dělali, kdybyste ztratili všechny boty a museli jste jít ven v ponožkach?

Co byste dělali kdyby jste ztratili všechny boty a museli jste ven v ponozkach.

Nejlepší odpověď
briketka10

Mimo otázku..
To se mi jednou stalo, ale boty jsem měla.
Byl mráz nedalo se jít. Boty musely jít dolů.
A šlo se jen v ponožkách. Pak jsem měla
angínu 14 dní..

Další odpovědi
mosoj

????Šel bych na boso. Dříve na venkově zcela běžné.

Drap

Co y se muselo stát, že bych neměl boty? I kdyby nastal takový případ, tak bych šel buď bosky, nebo bych si boty vyrobil. V ponožkách bych zřejmě nikdy nešel.

Tw!st

Jak by se mi asi mohlo stát že bych ztratil všechny boty co mám doma najednou? No tak bych si od někoho půjčil a šel si koupit nové.

led

Išla by som von bosá.
Do snehu? premočené ponožky nedoporučujem. To radšej odstrihnem rukávy zo starého svetra.

aliendrone

Bože… (Sakra, zdá se, že o5 vyzývám sám sebe!) ;) :D :D
No co asi, objednám si na netu jiné s expresním doručením. Nebo bych si jako Drap vyrobil nějaké „láptě“, popřípadě šel v ponožkách (několikerých). Na boso jako led bych nešel, leda by byly vyjímečně vhodné podmínky (a tím nemyslím jen počasím ale i terén). V případě kritické nutnosti spojené s časovou nouzí bych spáchal loupežné přepadení na vhodném jedinci. (No dobře, nejdřív bych na něj zkusil peníze.) ;) :D :D

Miki254

naboso do auta koupit nove boty

nyjono

briketko, ty ponožky se neklouzaly?

briketka10

Vážně ne. Zbrzdily uklouznutí To jsme se vraceli z oslavy Silvestra a umíš si představit jak jsme vypadali. Všude námraza a kopec v Praze úplnej sešup akorát na sáňky co naplat
boty musely jít dolů jinak by bylo po srandě.. a taky že bylo. Je to asi 10let jak byly ty obrovský mrazy. A
vyhlásili tu kalamitu. Než jsem dojela domů do Pardubek, musela jsem zůstat v Praze.