Avatar uživatele
Fakes147852

Co byste dělali, kdybyste ztratili všechny boty a museli jste jít ven v ponožkach?

Co byste dělali kdyby jste ztratili všechny boty a museli jste ven v ponozkach.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1732 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Mimo otázku..
To se mi jednou stalo, ale boty jsem měla.
Byl mráz nedalo se jít. Boty musely jít dolů.
A šlo se jen v ponožkách. Pak jsem měla
angínu 14 dní..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

????Šel bych na boso. Dříve na venkově zcela běžné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Co y se muselo stát, že bych neměl boty? I kdyby nastal takový případ, tak bych šel buď bosky, nebo bych si boty vyrobil. V ponožkách bych zřejmě nikdy nešel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Jak by se mi asi mohlo stát že bych ztratil všechny boty co mám doma najednou? No tak bych si od někoho půjčil a šel si koupit nové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Išla by som von bosá.
Do snehu? premočené ponožky nedoporučujem. To radšej odstrihnem rukávy zo starého svetra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Bože… (Sakra, zdá se, že o5 vyzývám sám sebe!) ;) :D :D
No co asi, objednám si na netu jiné s expresním doručením. Nebo bych si jako Drap vyrobil nějaké „láptě“, popřípadě šel v ponožkách (několikerých). Na boso jako led bych nešel, leda by byly vyjímečně vhodné podmínky (a tím nemyslím jen počasím ale i terén). V případě kritické nutnosti spojené s časovou nouzí bych spáchal loupežné přepadení na vhodném jedinci. (No dobře, nejdřív bych na něj zkusil peníze.) ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miki254

naboso do auta koupit nove boty

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

briketko, ty ponožky se neklouzaly?

před 1731 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Vážně ne. Zbrzdily uklouznutí To jsme se vraceli z oslavy Silvestra a umíš si představit jak jsme vypadali. Všude námraza a kopec v Praze úplnej sešup akorát na sáňky co naplat
boty musely jít dolů jinak by bylo po srandě.. a taky že bylo. Je to asi 10let jak byly ty obrovský mrazy. A
vyhlásili tu kalamitu. Než jsem dojela domů do Pardubek, musela jsem zůstat v Praze.

před 1731 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek