tomasstir325

Co byste dělali, kdyby jste se setkali s mimozemšťany?

Nejlepší odpověď
Drap

Pozval bych je na kafe

Další odpovědi
marci1

Šla bych s nimi na pivo. 🙂

Sůwa

Jak bych asi poznala, že jsou to zrovna mimozemšťani ?

Hamon

Snažil bych se je nějak varovat, ať odtud mizí co nejrychleji pryč.

arygnoc

asi by som sa posr.l.

ako zo všetkého nečakaného.

anonym

Já už se s nimi setkal. Jsou to lidi s z masa a kostí, ale říká se jim politici, kteří jsou ale z jiného světa, proto že obyčejný lid je jim u pr*ele!

honza19hk

záleží jak by se k lidem chovali. Pokud byli přátelský tak bych zašel třeba na pivo,pokud by byli agresivní snažil bych se je nějak zabít.

Andre5000

Při návštěvách některých úřadů nebo obchodů mám dojem, že se s nimi již setkávám.