Ronie

Co byste dali do kotlíkového guláše vařeného přímo na ohni?

Asi jak jste pochopili z názvu, jedná se o kotlíkový guláš…chceme uvařit, alee tak nějak nevíme co přesně bysme tam měli dát, aby to bylo také to pravé ořechové. Takže předem děkuji za jakékoliv tipy :)

Nejlepší odpověď
anonym

Zrovna jsem ho dělal minulý týden ,ale byl teda ze srnce,dal jsem klasiku,divoký koření,halali,ci­buli,sůl,pepř,trochu mleté papriky,zahustil závarkem a po 2,5 hodinách se na něj vrhlo 20lidí a byl hned fuč.
Dobrou chuť

Další odpovědi
mosoj

To co na plotně.

Drap

Dělej všechno tak, jako když vaříš guláš v hrnci. Nezapomeň na maso.

klumprt

Tymián, třezalku a hrst šťovíku, krabičku s holandskou selkou na víku a taky trochu rumu… Ne, to je vlastně zálesácká bowle 🙂

setapouch

Co tee-pee dá.

elektrikář

U nás se dělá gulášek z 1 kg masa a 1 kg cibule. když je maso měkké přidávám feferonky nebo beraní rohy.

Doplňuji:
Případně zahušťuji chlebovou kůrkou opraženou na troše másla.