PanDulezity

Co bych měl koupit/vyrobit mamce a taťkovi k vánocům? Je mi 12, za jakékoliv nápady budu vděčný :)

Odpovědi
V.han

Myslím, že více je potěší vyrobený dárek. Záleží na tom jak jsi zručný. Minulé Vánoce, jsem všem známým ušila, malé medvídky z rukavic a vaty. Je to velice jednoduché a návod najdeš i na netu. Navíc to není drahé. Zvládne to i člověk co šít neumí. Pak k tomu přiložíš nějaké dobré bonbony, čaj nebo kávu. Všem se to líbí a dodnes, když přijdu na návštěvu, mají méďu vystaveného v obýváku.

marci1

Cokoliv rodičům k vánocům koupíš nebo vyrobíš, je pro ně super dárek a budou šťastní, protože Tě mají rádi a ví, že je máš taky rád .:-)

NIČITEL

Nic nekupuj. Ale jestli je něco po cem tvoje mamka touzi tak bys mohl.
Nejvetsi radost ji udela obraz.( Neco z lasky ).