Co by se tak asi stalo,kdybych na sociálních sítích oznámil.....

… :zvu vás na pravou domácí zabijačku ?!

Nejlepší odpověď
anonym

jak se to roznese mezi sociální lid, tak doufám že máš velkokapacitní prasečák

Další odpovědi
huxa

přišly by tisíce lidí

Sůwa

Nemohl bys to třeba vyhlásit tady? Ovšem po určité sekci …

briketka10

a kdy to bude ?
já bych přišla, kde bydlíš :))

david22

Aby se nestalo něco podobného…
http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/178887/ml­adik-zval-na-facebooku-na-party-domu-mu-prislo-200-lidi.html

balca

Tak bych nepřišel :D

hanulka11

Mě jen štve, že ty pořád žiješ v" kdyby" – a proč tedy nežiješ současností?????? Zabíjačky nemusím , nechala bych to bez povšimnutí.

dudu

Jsem realista a proto, pokud nebydlíme příliš daleko od sebe, nabídl bych např. na základě letitých zkušeností perfektní vyprávní střev a spolehlivé vyškvaření sádla. Jako odměnu bych bral vychutnání atmosféry této zpravidla rodinné události, u škvaření dobrou bábovku s kávou a na cestu menší výslužku.
Doplňuji:
Nějak jsem to „zvojtil“. Měl jsem na mysli vyškvaření sádla bez připálení a škvarečků do zlatova.

led

Kto bude koho zabíjať?
Bolo by dobré aj toto zverejniť, na tejto stránke sa ponúka hneď niekoľko kategórií:
Aktuality a zábava, Auta a doprava, Bydlení a zahrada, Cestování, Finance a podnikání, Jídlo a vaření, Krása a styl, Kultura a společnost, Nakupování, Právo a zákony, Příroda a životní prostředí, Volný čas a hobby, Vzdělání a práce, Zdraví
Zvířata

Lukasy

Přišli by se tam lidi pozabijet :D