zjentek

Co by se stalo, kdybych „nechtě“ auťákem přejel pár ekoteroristů, kteří nečekaně zalehli přímo do dráhy mé jízdy?

Nejlepší odpověď
Ametyst

To je docela velký problém. My jim po chodníku nejezdime, ale ekoteroristi si usmysleli převychovávat dospělé. Přitom nemají ve svých mozečcích ani místo na fyzikální fakt, že auto váží víc než tunu. Ani zákon si s tím neví rady, protože oni mají právo protestovat, ale ty máš právo dojet do práce nebo kamkoliv, jenomže jsi ve svém právu omezován.
V některých zemích na západ od nás policie ještě navíc ekoteroristy chrání, v jiných zemích už se “bezmezné právo na protest” korigovalo, když v zablokované sanitce zemřel pacient. Nejlíp se s ekoteroristy na dálnici vypořádali v Americe: přijel šerif a namířil na sedící zbraň a řval “odkliďte se”. Začali vřiskat strachy, a provoz byl obnoven.

Další odpovědi
aliendrone

  1. Po přejetí nezapomeň zacouvat, co kdybys na nich zůstal stát! 😉
  2. Jestli existuje boží spravedlnost, tak máš cestu do ráje jistou! Hele, když to funguje samopalláhům na nevěřící, proč ne křesťanům? Xindl jako xindl, no ne? 😉
  3. Pokud potřebuješ doškolit (kurz první a POSLEDNÍ pomoci), mám zkušenosti.

Držím palce a ať se daří!!! 😄

Drap

Co by se stalo by šlo určit až po vyšetření případu, popřípadě po rozhodnutí soudu.

plebs

Záleželo by zda měli reflexní vesty, stav vozovky, viditelnost, kamera v autě nebo v blízkosti, preciznost vyšetření policie, znalecké posudky / zda zalehnutí bylo v dobré víře pro záchranu planety či nikoliv /, žhavost státního zástupce, nálada soudce a hlavně jaký in by byl advokát elitní či ex offo rovněž jak vysoké konto v bance má Zjentek na zaplacení elitního advokáta.