Lgee

Co by se stalo, kdyby v zemi každý umřel?

Zůstalo by třeba jen deset lidí (mám na mysli nějakou menší zemi třeba o 100tis. obyvatel). Co by se stalo, kdyby velká čast emigrovala a pak postupně dusledkem nizke porodnosti takřka vymřela?

Nejlepší odpověď
annas

Co by se stalo, kdyby byl Bavorov, kde jsou Vodňany…

Je to hypotetická otázka, nejsem vědma, tudíž nevím, co by kdyby
Jsou to konspirace, zbytečné úvahy …

Země by zůstala, takže by musela zahladit stopy po tom, co lidé zničili, či co ještě zůstalo a bez lidí nefunguje … Pokud se neobjeví jiné bytosti z vesmíru a třeba převezmou vládu na zemí … a začnou od píky …

Zřejmě vás inspiirovala otázka „Co by se stalo se Zemí, kdyby všichni lidé najednou zmizeli?“

Tudíž odpovědi autora článku Miroslaav Honsů, V z : 26.07.2020 najdete u článku.

https://zoomma­gazin.iprima.cz/za­hady-a-konspirace/zmizeni-vsech-lidi

Další odpovědi
aliendrone

Třeba by hrůza třásla kurníkem. ;) :D :D
Neboj, to se nestane. Zodpovědní rodiče, kteří se snaží vychovat děti a vytvořit jim co nejlepší „cestičku do budoucna“ jsou natolik tímhle systémem deptáni, že je jich čím dál méně. No a přilezlá chátra (obvykle všelijak přibarvená) je bez potíží nahradí, venkoncem to je jediné, co jim s vyjímkou flákání a kriminality jde dobře. (množení se). ;) :D :D

led

V prípade zániku ľudskej civilizácie na Zemi, to znamená poklesu pôrodnosti pod kritickú úroveň, čím by počet ľudí následne klesal, by prvenstvo prevzal iný živočíšny druh.
V praxi to vidíme aj dnes v miestach, odkiaľ odišiel človek. Vládu prevzala Matka Gaia (Matka Zem).

Autori sci fi a strašivedci, ale aj náš známy vesmírny tulák aliendrone nám ponúkajú rôzne varianty „Po zániku ľudstva…“

Drap

Nestalo by se nic, byli by všichni mrtví.

Schluker

Všichni jsou mrtví, Dave…

zjentek

Nic. Nestalo by se VŮBEC NIC. Tedy když opomeneme ta úmrtí.

(Bohužel jde jistě nejspíše jen o zbožné přání.)

Pepa25

Dr. Strangelove ve známém filmu doporučil, aby prezident shromáždil několik stovek tisíc lidí, aby žili v hlubinných podzemních dolech, kam radiace nepronikne. Navrhl poměr žen a mužů 10:1 jako ideální pro znovuzalidnění Země, jakmile záření ustoupí.

aliendrone

Pepa25>>> No jo, tak teda ANO, závidím ti. Pamatuji dobu, kdy jsem také o něčem takovém sníval, ale to víš – je DÁVNO v trapu. Neboj nic, na tebe také dojde (pokud se toho dožiješ ;) :D) a zjistíš, že ten „nádherný sen“ 10 bab na chlapa by ve skutečnosti byl STRAŠLIVÝ HORROR! ;) :D :D

led

Pepa25
vytvoriť kráľovstvo amazoniek? 10 žien na 1 muža? Alebo naopak?