FreddieR

Co by se stalo, kdyby nám na jednu vteřinu přestal fungovat mozek?

Představte si, že sedíte a bez příčiny, řekněme třeba kouzlem, Vám přestane fungovat mozek na 1 vteřinu. Co by se stalo? Můžete z toho umřít? Dojde k nevratnému poškození orgánů?

Nejlepší odpověď
JáJsemKarel!

Není se čeho bát, některým lidem nefunguje mozek po celý život.

Další odpovědi
zjentek

Mně nic!

Edison

Ani omylem. Mozeg dokonce sám provádí nejrůznější „mezioperace“ a běžně zahazuje informace. a vůbez různé oblasti mozgu se i všelijak vypínají, zapínají, odpojují a zase připojují… Zásadní orgány fungují samy, bez mozgu. Je mnoho případů, kdy nastane mozková smrt a tělo funguje notmálně dál. Takže vteřinový výpadek vůbec nehraje roli.