TomOdpovida

Co by se stalo, kdyby byla zeměkoule placatá?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Nebyla by to zeměkoule, ale zeměplacka.

Další odpovědi
klumprt

Lidi by se začali vyptávat, kam to sakra plul ten Magalhães.

Kepler

Rozšířily by se nám obzory, ale nemohli bychom navštívit protinožce.

zjentek

Zleva nebo zprava by se dalo dojít na konec… a skočit.

ten který je

Nejednalo by se o zeměkouli.

Pruzkumnik

+Nikdy by nebyla objevena Amerika

  • Nikdy bys neochutnal kukuřici

dubraro

Toto téma se ze všech stran probírá v sérii knih Terry Pratchetta Úžasná Zeměplocha.

valecek

No asi by neměla ten správný vektor a velikost přitažlivosti, mohl bys chodit jen po její hraně a pokud by rotovala tak ani tam.....

L. da Vinci

A není náhodou placatá? http://www.placata-zeme.cz/