MirKop

Co by se hodilo do ,,reklamy,, na zdravý životní styl ?

Měl by to být formát propagačního plakátu, tak co by se tam hodilo napsat ?
Doplňuji:
nechte si tu ironii pro sebe…

Odpovědi
Klára K.

No to si musíte vymyslet vy, hlavně nějaké fit prsatice v bikinách, to vždycky zabere (a pak už vlastně ani tak nezáleží na tom, co tam napíšete) :D

gecco

Jím zdravě…
Jím bůček, guláš, tlačenku…
Cibuli, česnek, rajčata, okurky…
Jím i čirou ´zeleninu´ – tymián, bazalku, celer…
___
Su zdravý?
No – cítím se tak…
A – bohužel, už jsem několik dobrých známých ´zdravožroutů´ pomáhal zpopelnit…
:-OOO

anonym

Kdyby zdravě jedl, fitnessil, nealkoholoval, jogoval, určitě by ho ten panel jen tak nezalehl…

Šidlo

niečo povzbudivé, ale nie sprosté ani naivné

niečo ako ,,nie je také ťažké ..........mať 30 minút pohybu denne"