Jaja21

Co by jste dělali, kdyby se zrušil Facebook nebo co si myslíte, že by se dělo? :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Život mám prima i bez něj a co by se dělo????
NIC – závisláci by si našli něco jiného

Další odpovědi
dědapetr

Nedělal bych nic,taky by se nic nedělo.

coco

Nic.Neužívám ho,tak je mi úplně jedno,coby kdyby…

Valky

Asi bych se zabila! :D Kecám, FB mám kvůli škole, ale ještě existují spolužáci a ICQ, telefony.. :) Svět se nezboří, kvůli jednomu FB!

Kroupič

Rozpadnul by se svět byly bychom zase na stromech :D FB je prostě nejdůležitější :D Jak jinak bych věděl kdo s kým kde a proč běhěm pár kliknutí ? :D

kapka

Asi tak týden bych slavila, že do toho už nebude dcera furt čumět, pak by se nejspíš se všemi přáteli přestěhovala na podobný server /je jich víc/ a vše by bylo při starém.

Nikkol

Asi by se většina přestěhovala na twitter nebo podobné soc. sítě.
Já ne. Mě by to nechybělo.