bolak

Co by hrozilo nějakýmu dobrýmu člověku, který by dal jinýmu dobrýmu člověku do jídla projímadlo?

Nejlepší odpověď
led

Nič, alebo poďakovanie, pretože dobrý človek dá druhému človeku „projímadlo“ len zo zdravotných dôvodov. Je to predsa dobrý človek, konajúci dobro.

Poznámka:
Pokiaľ si to dáte sám sebe do jedla a zasmejte sa tomu, môžte ostať naďalej dobrým človekom.
Dobrý človek ešte žije!
Ale pokiaľ by ste to urobili z iného, než zdravotného dôvodu, už nie ste dobrý človek, ale pokušiteľ, pokus o nejapného humoristu, alebo sám Diabol z horúceho Pekla… heš, heš, prac sa odtiaľto do bezodných hĺbok…

Další odpovědi
gecco

Od nic přes přesdržku do třeba trestní oznámení…
😉

Kepler

Asi nic. Dal by mu to tam v dobré víře, že potřebuje pomoc. Jen nesmí být vyžírka a sníst i jeho porci, nebo si ji splést.

Rakira

Otrávení se vzduchem, který by produkoval postižený při účinků projímadla v jeho střevech!

pizlicka

Dobrá sra*ka.

iamtheiam

Předávkování projímadlem může mít vážné zdravotní následy, těžká dehydratace, poruchy srdeční funkce, takže onomu dobrému člověku hrozí kriminál.