Čecho_slovák

Co by bylo, kdyby se u nás z menšiny stala většina?

Nejlepší odpověď
Alesh

Záleží z jaký menšiny. Obecně vzato, na základě demokratických principů (za předpokladu, že by byly zachovány) by došlo k tomu, že by začala prosazovat svoje zájmy, potřeby, životní postoje atd.

Další odpovědi
Ametyst

Můžeme se podívat na vyspělou západní multikulti společnost, a pochopit,že nemusíme tupě kopírovat jejich cestu. Ostatně nikdy jsme neměli kolonie. Jsme proti nim napřed a ve výhodě v tom, že máme radar pro to, když se blíží totalita.

zjentek

To se nestane. To by dobro zvítězilo nad zlem, pravda nad lží a láska nad nenávistí.

No a ta „většina“ by se tedy poděla kam? Genocida? Vakcinace? Sterilizace? Jiný princip vyhlazení?

JežíšKristus

Co by bylo? Život by šel dál. Volby stejně směřování země neurčují, lidé s penězi rozhodují, a ti ve sněmovně, až na výjimky, nesedí.

Rocker

Nestraš!
Když vidím,jak se chovají u nás v parku,zatímco my pracujeme,nechtěl bych se toho dožít.

JežíšKristus

Ametyst: Nikdy jsme neměli kolonie? Že vy nepocházíte z ČR, že? I v dnešní době má ČR svá území v zahraničí (a nemám tím na mysli ambasády, konzuláty a velvyslanectví).

Čecho_slovák

Tu menšinu jsem myslel Romy.

zjentek

Romové nebo gádžové… v každé společnosti se nakonec najde drtivá většina takových, kteří každičký ušlichtilý cíl zdatně a zdárně zašlapou pod zem.

Ametyst

Stát by pomalu krachoval, protože by stále méně lidí pracovalo. I to je na multikulti Západě patrné. Proto se už západní důchodci stěhovali do levnějších zemí, bo jim zdaňovali i důchody.