jaevyn.deyre

Co bude zítra zase od světa požadovat Volodymyr Zelenskyj?

Ten chlap už začíná nudit

Nejlepší odpověď
zjentek

Jiné (upřesněte)

To já když byl na vojně tak jsem po nikom nic nežádal, ani balíček. 🤦‍♂️zmetek nenažraná.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Jiné (upřesněte)

Všechno co máš v anketě uvedené. Nejraději by ale byl, pokud by NATO vyhlásilo Rusku válku a tak spustil třetí světovou a totálně destruktivní. Je to magor, který to nemá v hlavě v pořádku a vůbec nemyslí na důsledky. Pouze si hraje na spasitele „demokracie“. Kdyby byl tak aktivní při své vládě na Ukrajině v minulých letech a dali Ukrajinu a jejich hospodářství trochu do pořádku a neprovokovali jenom, společně s NATO a zejména Američany Rusa, nemuselo k tomu vůbec dojít. Válka je totiž to nejhorší řešení a jemu by totiž zřejmě ani nevadilo, že by takto došlo k totálnímu zničení celé planety. ☹

hapiky

Zbraně

Vám je asi putna, co Provádí Putin v Ukrajině. Jestli chceš vědět co budou Ukrajinci potřebovat, zkus trochu popřemýšlet (jestli máš čím), co ty bys asi potřeboval, kdyby si byl Ukrajinec a stalo by se ti to, co se stalo Ukrajincům.

daran

Zbraně

led

Jiné (upřesněte)

Ťažko povedať, na dverách mu visí nápis „nerušiť“
Ale podľa zaručených správ z blízkeho zdroja, na raňajky si objednal „Tři vejce do skla“, chlieb zo Zakarpatska, silný ruský čaj s kvapkou mlieka a na zdravie stakan vodky.
Poznámka,
nie som si istá s tými vajciami, či išlo o známy český film, alebo skutočne varené vajcia… informačný zdroj túto závažnú informáciu nedefinoval.

paul1

Zbraně

A je to v pořádku. Jinak se agresora s velkou přesilou nezbaví.

Kryšpín

Voloďa pravděpodobně převést tučné konto ze Švýcar do USA

jaevyn.deyre

@zjentek Nevíš proč chce ten herec stále stíhačky když podle jeho slov ovládají nebe nad Ukrajinou jejich drony Bayraktar?

zjentek

Bo až se situace uklidní tak později se to zase ještě celkem dobře prodá dál.

hapiky

To je ubohé, jak přemýšlíš.

Jiří Bohumil

hapíky – mládí Tě omlouvá. 🙂