co bude až dojde ropa?

Odpovědi
zjentek

největší nenažranci světa budou dělat jinou práci a s těma prachama jistě zase blahobytnou

Kelt

Benzín a jiné produkty, lze vyrábět jiným způsobem, z jiných zdrojů. Určitě existují alternativní způsoby dopravy, které využívají jiného principu než je benzín a nafta. Nebojím se toho, že by došla ropa, daleko pravděpodobnější je, že se přeplní cesty vozidly.

lota

Potopa? Třetí světová? Kdo ví. Jisté je jen to, že alternativní zdroje jsou známé už dávno, jen je ekonomika postavena na ropě, takže není zájem je využívat.

Lamalam

Nestraš, nebo naši pumpaři hned zítra začnou zdražovat.