dust8

Vypadá to, že bude zítra určitě pršet?

Odpovědi
Drap

Určitě to nevypadá. Pršet zřejmě bude, ale zřejmě ne všude a celý den

Gonfaloniér

Vzhledem k dnenšímu počasí asi jo, Nevypadá, že hned tak přestane (u nás… nevím odkud jsi ty).
Poradil bych ti, aby ses podíval na předpověď počasí, ale ty fungují tak 50/50.

zjentek

Vypadá to, že na Prajzské určitě! >https://www.ven­tusky.com/?p=49­.47;16.40;6&l=ra­dar

Ta otázka je divně ložená, není? (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.